UA
RU

«Як українська надувна лялька»: Меган Фокс звинувачують у ксенофобії після образливого допису у соцмережах

Редагувати переклад

Акторка Меган Фокс опублікувала фото, на яких порівняла себе з «українською надувною лялькою». Цей допис образив публіку. 

«Як українська надувна лялька»: Меган Фокс звинувачують у ксенофобії після образливого допису у соцмережах-Фото 1

Американська акторка Меган Фокс на своїй сторінці в Instagram опублікувала світлини зі своїм нареченим Machine Gun Kelly, співачкою Тейлор Свіфт і спортсменом Тревісом Келсі. До фото вона додала допис, де порівняла себе з «українською надувною лялькою»:

«Боже мій, люди, дивіться, як по-іншому я… зовсім не маю такий вигляд. Виявилося, що це просто затінене фото з телефону, на якому я маю вигляд як українська надувна лялька. Коли в РЕАЛЬНОСТІ я маю вигляд як одна з тих супердорогих силіконових справжніх секс-ляльок, що можна придбати лише в Японії».

«Як українська надувна лялька»: Меган Фокс звинувачують у ксенофобії після образливого допису у соцмережах-Фото 2

Цей допис образив публіку. Більшість читачів звинувачують акторку у ксенофобії. Є й прихильники, які захищають Меган Фокс. Під фото вже більше 18 тисяч коментарів. Авторка відповіла на один з коментарів щодо своєї нечемності:

«Боже милий, це НЕ те, що я мала на увазі. Українські жінки гарячі, тому, як я уявляю, надувні ляльки також були б гарячими. Дайте дівчині, в біса, пожартувати».

Жодних інших коментарів акторка не давала. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Megan Fox

Читайте також: ЛАРС ФОН ТРІЄР НАЗВАВ F-16 МАШИНОЮ ДЛЯ ВБИВСТВ І ЗАХИСТИВ РОСІЙСЬКИХ ОКУПАНТІВ

Статьи по теме