UA
RU

Співачка Тейлор Свіфт стала людиною року за версією журналу Time

Редагувати переклад

Американська співачка Тейлор Свіфт стала людиною 2023 року за версією журналу Time. У році, що минає, вона має багато досягнень. 

Тейлор Свіфт людина року Time 2023

Журнал Time обрав людину 2023 року. Нею стала американська співачка Тейлор Свіфт. У році, що минає, вона має багато досягнень:

Тейлор Свіфт людина року Time 2023

«Досягнення Свіфт як митця — з культурної, критичної та комерційної точки зору — настільки великі, що їх можна не перераховувати. Як поп-зірка, вона знаходиться поруч з Елвісом Преслі, Майклом Джексоном і Мадонною. В якості автора пісень її порівнюють з Бобом Діланом, Полом Маккартні та Джоні Мітчелл. А як бізнес-леді вона побудувала імперію вартістю, за деякими оцінками, понад 1 мільярд доларів. І як знаменитість (а ще й жінка, за якою слідкують і перевіряють, з ким вона зустрічається та що носить) вона привертає постійну увагу та знає, як нею користуватися. Але цього року щось змінилося. Обговорювати її рухи було все одно, що обговорювати політику чи погоду. Це мова, якою розмовляють настільки широко, що це не потребує контексту. Вона стала головною героїнею світу», — аргументують свій вибір у Time. 

Тейлор Свіфт людина року Time 2023

Нагадаємо, що у 2022-му людиною року за версією видання Time став Президент України Володимир Зеленський та «дух України». 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото:  Inez and Vinoodh / Time

Читайте також: ДВІ УКРАЇНКИ — В СПИСКУ НАЙВПЛИВОВІШИХ ЛЮДЕЙ ПЛАНЕТИ ЗА ВЕРСІЄЮ TIME: ОЛЕНА ЗЕЛЕНСЬКА І ОЛЕКСАНДРА МАТВІЙЧУК

Статьи по теме