Метт Деймон і Бен Аффлек знову знімуться в одному фільмі

Актори і друзі Метт Деймон і Бен Аффлек знову зіграють разом в одному фільмі. Це буде кримінальний трилер «RIP» режисера Джо Карнахана. 

Метт Деймон і Бен Аффлек знову знімуться в одному фільмі-Фото 1

Метт Деймон і Бен Аффлек зіграють разом у кримінальному трилері «RIP», який вийде на Netflix. Сценаристом і режисером стрічки стане Джо Карнахан. Він відомий за фільмами «Кров, нахабність, кулі і бензин», «Козирні тузи», «Команда А», «Сірий», «Квант часу», «Хороший, поганий, коп». Виробництвом «RIP» займатиметься продюсерська компанія Artists Equity, яку Деймон і Аффлек заснували у 2022 році. Наразі будь-яка інформація про новий фільм тримається у секреті. Також залишається невідомою дата виходу стрічки. 

Метт Деймон і Бен Аффлек познайомилися в Кембриджі. Відтоді вони товаришують. Разом друзі отримали премію «Оскар» за сценарій до стрічки «Розумник Вілл Гантінг», в якому також виконали головні ролі. Окрім фільму «Розумник Вілл Гантінг», Деймон і Аффлек знімалися разом у стрічках «Поле мрій», «Блиск слави», «У пошуках Емі», «Дівчина з Джерсі», «Догма», «Остання дуель», «Ейр». 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Nomoretitanic / Wikimedia Commons

Читайте також: ПЕРШІ КАДРИ НОВОГО ФІЛЬМУ РІДЛІ СКОТТА «ГЛАДІАТОР 2»

Статьи по теме