UA
RU

Сила буде з вами завжди! Світові зірки підтримали українців у річницю повномасштабного вторгнення

У річницю повномасштабного вторгнення понад 30 світових зірок звернулися до українців зі словами підтримки.

Голівудські актори й режисери, відомі співаки, спортсмени, науковці записали звернення до річниці повномасштабної війни. Фандрейзингова платформа United24 зібрала всі відео в один фільм.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Михайло Федоров (@michael.fedorov)

Барбра Стрейзанд сказала, що українці — натхнення для всього світу. І пообіцяла підтримувати Україну стільки, скільки знадобиться. Співачка сподівається, що вже скоро настануть перемога і мир. 

Джулія Робертс розповіла, що українці — завжди в її серці:

«Ми думаємо про вас та посилаємо нашу любов, снагу і молитви».

Також Україна в серці і думках режисера Веса Андерсона. О солідарності з українцями заявили актори Метт Деймон, Джош Бролін, Морган Фрімен.

Актори Майкл Кітон і Лієв Шрайбер вражені сміливістю українців, яких зараз вважають найсильнішим людьми у світі, бо на Україну напала у 30 разів більша країна-агресор.

Актор Ітан Гоук сказав, що українці борються за весь світ. З ним погодився історик Тімоті Снайдер: «Ви боритесь за наш мир, добробут і свободу». Астронавт Скотт Келлі подякував за це Україні.

зірки підтримали Україну у річницю війни

 

Марк Гемілл, виконавець ролі Люка Скайвокера в кіноепопеї «Зоряні війни», який зараз допомагає збирати гроші на дрони-розвідники для ЗСУ, розповів, що увесь світ із глибоким захватом спостерігав за сміливістю, рішучістю та незламністю українського народу проти злочинного російського нападу. І додав, що сила буде з Україною завжди.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: United24

Читайте також: КРАСА БЕЗ ВІКУ: ЯК ПРИПИНИТИ ЕЙДЖИЗМ ТА ЗВІЛЬНИТИСЬ ВІД СТЕРЕОТИПІВ 

 

 

 

Статьи по теме