UA
RU

«Океан Ельзи» і Massive Attack записали сингл в підтримку України

Редагувати переклад

Один із засновників гурту Massive Attack Роберт Дель Ная та лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук випустили спільний сингл. Отримані від продажу кошти підуть на відновлення зруйнованих осель.

«Океан Ельзи» і Massive Attack

 

Роберт Дель Найа створив свою версію відомого хіта гурту «Океан Ельзи» «Обійми» — пісні, яка стала однією із знакових під час повномасштабної війни. Засновник гурту Massive Attack розповів про те, як з’явився новий сингл:

«Я вперше зустрів Славу у 2018 році, коли ми грали в Києві свій концерт. Ми відновили спілкування після початку повномасштабного вторгнення. Минулого року я повернувся в Україну з Джайлзом Дьюлі (головою фонду Legacy of War Foundation — ред.), щоб на власні очі побачити руйнування, завдані країні, Києву та його околицям протягом року тривалої російської збройної агресії. Основна мета цієї співпраці – виявити акт громадянської солідарності з народом України та надати матеріальну допомогу тим, хто її найбільше потребує».

Всі гроші, отримані з продажу синглу Obiymy (Legacy of War Mix), підуть на допомогу цивільному населенню, постраждалому через війну. Кошти перекажуть до фонду Legacy of War Foundation. Звідти вони будуть спрямовані через фандрейзингову платформу United24 на відновлення зруйнованих житлових будинків у Київській області. 

«Океан Ельзи» і Massive Attack

Святослав Вакарчук також прокоментував співпрацю:

«Для мене честь бути частиною цього проєкту. Я використовую кожну нагоду, щоб зібрати допомогу для українців, які потребують її у ці важкі часи, і донести до людей світу інформацію про жахливу війну в Україні. Будучи великим шанувальником Massive Attack, я надзвичайно радий, що саме Роб та його команда створили цю версію нашої «Обійми».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Океан Ельзи, bandcamp.com

Читайте також: ЯКИЙ ВИГЛЯД МАЮТЬ ДЕОКУПОВАНІ МІСТА УКРАЇНИ: НОВИЙ САЙТ ПОКАЗУЄ ЗРУЙНОВАНІ ОКУПАНТАМИ ВУЛИЦІ