UA
RU

Який вигляд мають деокуповані міста України: новий сайт показує зруйновані окупантами вулиці

Редагувати переклад

Новий сайт The Undeniable Street View дозволяє здійснити віртуальну прогулянку містами України, які були зруйновані російськими окупантами.

The Undeniable Street View

Сайт працює як сервіс Google Street View. За допомогою цього сервісу можна пройтися вулицями будь-якого міста у світі. От тільки Google вже рік не оновлює карти, тож ніхто не бачить зруйновані російськими окупантами українські міста, знищені житлові будинки та посічені від снарядів дороги.

The Undeniable Street View

Платформа United24 разом із незалежною агенцією And Us з Дубаю створила сайт, який показує поневічені росіянами міста та скоєні ними злочини проти мирного населення України, бо, в першу чергу, російські війська знищували цивільну інфраструктуру. Наразі тут можна пройтися вулицями шістьох українських міст — Києва, Ірпеня, Харкова, Ізюма, Чернігова та Сум. 

The Undeniable Street View

Також на сайті є посиляння на фандрейзингову платформу United24, де кожен бажаючий може  зробити грошовий внесок на напрям «Відбудова України» та допомогти відновити зруйновані будинки, щоб українці, які залишилися без житла, могли повернутися у рідні домівки. 

Текст: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Fadi Yaish / And Us

Читайте також: INRO ТА UNITED24 ПРЕЗЕНТУВАЛИ КОЛЕКЦІЮ СВІЧОК, ПРИСВЯЧЕНУ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИМ МІСТАМ

Статьи по теме