UA
RU

Помер актор Майкл Гембон

Редагувати переклад

Помер актор Майкл Гембон, найбільше відомий роллю Албуса Дамблдора у фільмах про Гаррі Поттера. Йому було 82 роки. 

Помер актор Майкл Гембон

Сер Майкл Гембон помер у віці 82 роки від пневмонії. Про це сьогодні заявила родина актора: 

«Ми дуже засмучені тим, що повідомляємо про втрату сера Майкла Гембона. Улюблений чоловік і батько, Майкл мирно помер у лікарні після нападу пневмонії. Поруч із ним біля ліжка були дружина Енн і син Фергус. Майклу було 82. Ми просимо поважати нашу конфіденційність у цей болісний час. І дякуємо за ваші повідомлення з підтримкою та любов’ю».

Майкл Гембон народився у 1940 році у Дубліні. Потім родина переїхала до Англії. Акторську кар’єру розпочав у Британському національному театрі. Він зіграв у десятках постанов і фільмів. Був багато разів номінований на премії «Еммі» і «Золотий голбус». Чотири рази отримував премію BAFTA як найкращий актор. Майкл Гембон найбільше відомий роллю Албуса Дамблдора, яку він грав у фільмах про Гаррі Поттера після смерті актора Річарда Гарріса у 2002 році.  

«Ми неймовірно засмучені, дізнавшись про смерть сера Майкла Гембона. Він приніс безмірну радість шанувальникам Гаррі Поттера з усього світу своїм гумором, добротою та витонченістю. Ми назавжди збережемо пам’ять про нього в наших серцях», — прокоментували сумну подію творці Поттеріади. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Harry Potter Film

Читайте також: ПОМЕР АКТОР ДЕВІД МАККАЛЛУМ

Статьи по теме