UA
RU

Актор «Піратів Карибського моря» Тамайо Перрі помер після нападу акули

Тамайо Перрі, рятувальник, професійний серфінгіст, інструктор з серфінгу і актор «Піратів Карибського моря» помер після нападу акули на Гаваях. 

Актор «Піратів Карибського моря» Тамайо Перрі помер після нападу акули-Фото 1

Рятувальник, професійний серфінгіст, інструктор з серфінгу і актор Тамайо Перрі помер після нападу акули. Напад стався на північному березі Охау на Гаваях. Як повідомили у екстреній медичній службі Гонолулу, їм надійшов дзвінок. Йшлося про серфінгіста, який отримав смертельні поранення. За допомогою водного мотоцикла рятувальники доставили Тамайо Перрі на берег, де констатували смерть. Перрі було 49 років. 

Актор «Піратів Карибського моря» Тамайо Перрі помер після нападу акули-Фото 2

«Тамайо Перрі був ветераном служби океанічної безпеки Гонолулу та відомим серфінгістом з Північного узбережжя. Він — приклад хоробрості, відданості та глибокого почуття обов’язку. Перрі служив спільноті з непохитною відданістю. Його героїчні дії та зусилля щодо забезпечення безпеки наших мешканців і відвідувачів ніколи не будуть забуті», — йдеться у заяві мерії Гонолулу. 

Тамайо Перрі відомий глядачам за роллями у фільмах «Пірати Карибського моря: На дивних берегах», «Блакитна хвиля», «Ангели Чарлі 2». Він також грав у серіалах «Загублені» і «Поліція Гаваїв».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Walt Disney Pictures, Instagram / Dean Wilmot

Читайте також: ПОМЕР АКТОР ДОНАЛЬД САЗЕРЛЕНД

 

Статьи по теме