UA
RU

Simply the best: померла співачка Тіна Тернер

Легендарна американська співачка Тіна Тернер померла після тривалої хвороби у своєму будинку поблизу Цюріха. Їй було 83 роки.

Померла Тіна Тернер

У Швейцарії у віці 83 років померла легендарна співачка Тіна Тернер. Сумна новина з’явилася на офіційній сторінці співачки у Facebook:

«З великим сумом повідомляємо про смерть Тіни Тернер. Своєю музикою та безмежною пристрастю до життя вона зачарувала мільйони шанувальників у всьому світі та надихнула зірок завтрашнього дня. Сьогодні ми прощаємося з дорогою подругою, яка залишає нам усім свій найкращий труд — свою музику. Висловлюємо наші щирі співчуття її родині. Тіна, ми дуже сумуватимемо за тобою».

Тіна Тернер народилася у США у 1939 році. Її справжнє ім’я при народженні — Анна Мей Буллок. Співачка розпочала кар’єру у 1950-х. За роки творчості вона заспівала десятки хітів, завоювала вісім премій Grammy, а також місце у Залі стави рок-н-рола та у Книзі рекордів Гіннеса, титул «Королеви рок-н-ролу» і найголовніше — любов шанувальників. 

Останні роки Тіна Тернер жила у Швейцарії, громадянство якої отримала у 2013-му. У своїх мемуарах співачка розповідала, що мала кілька хвороб, які загрожували її життю. Тернер перенесла інсульт. Їй діагностували рак кишечника. Також вона страждала від ниркової недостатності. У коментарі каналу CNN родина Тіни Тернер підтвердила смерть співачки:

«Тіна Тернер, «Королева рок-н-ролу», мирно померла сьогодні у віці 83 років після тривалої хвороби у своєму будинку в Кюснахті поблизу Цюріха у Швейцарії. З нею світ втратив легенду музики та людину, яка була прикладом для наслідування».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Facebook / Tina Turner / Peter Lindbergh

Читайте також: ПОМЕР АКТОР «ЗОРЯНИХ ВІЙН» РЕЙ СТІВЕНСОН

 

Статьи по теме