UA
RU

Помер актор «Зоряних війн» Рей Стівенсон

Рей Стівенсон, британський актор театру і кіно, помер у віці 58 років. Його госпіталізували під час зйомок на італійському острові Іскія. Причина смерті не повідомляється. 

Помер актор Рей Стівенсон

Рей Стівенсон відомий за ролями у фільмах «Король Артур», «Тор», «Три мушкетера», «Дивергент», а також у серіалах «Рим», «Декстер», «Вікінги», «Зоряні війни», «Асока». Він народився у Північній Ірландії. У віці восьми років переїхав до Англії. З дитинства мріяв стати актором, але вважав, що це неможливо, тож вступив до художньої школи. Але остаточно вирішив бути на сцені, коли побачив гру Джона Малковича у лондонському театрі Вест-Енд. Рей Стівенсон вивчав акторську майстерність у Bristol Old Vic Theatre School. Свої перші ролі отримав у телевізійних шоу. 

Першим популярним голлівудським блокбастером у кар’єрі Стівенсона була стрічка «Король Артур» з Кірою Найтлі, Клайвом Оуеном та Тілєм Швайгером. Останньою великою роботою стала роль Бейлана Сколла в майбутньому серіалі «Зоряні війни: Асока» — його можна побачити у новому трейлері. Також він грав у фільмі RRR, який частково знімали у Києві

Акторові стало зле під час зйомок бойовика «Кассіно на Іскії». Його госпіталізували до лікарні на італійському острові Іскія. Рей Стівенсон помер у віці 58 років — про смерть було оголошено за чотири дні до його 59-річчя. Причина смерті не повідомляється.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Mingle Media TV / Wikimedia Commons

Читайте також: ПОМЕРЛА АВТОРКА МІНІСПІДНИЦІ МЕРІ КВАНТ

Статьи по теме