Принц Гаррі про стосунки принцеси Кейт Міддлтон та Меган Маркл

Редагувати переклад

Сьогодні, 9 січня, принцесі Кейт Міддлтон виповнюється 41 рік, а вже завтра у продаж виходять мемуари принца Гаррі під назвою «Запасний». Вочевидь, цей день народження не буде найщасливішим для принцеси.

Принц Гаррі про стосунки принцеси Кейт Міддлтон та Меган Маркл-Фото 1

LONDON, ENGLAND — JULY 13: Catherine, Duchess of Cambridge and Meghan, Duchess of Sussex in the Royal Box on Centre Court during day twelve of the Wimbledon Tennis Championships at All England Lawn Tennis and Croquet Club on July 13, 2019 in London, England. (Photo by Karwai Tang/Getty Images)

«Гаррі та Меган знають, як обирати час для своїх великих проєктів та відкриттів», — відзначив один зі знайомих королівської пари — принца Вільяма та Кейт Міддлтон.
Принца та принцесу Уельських неабияк схвилювала майбутня скандальна книга їх родича.
 
Проте, стосунки між двома подружжями не завжди були такими холодними та жорстокими. Коли принц Вільям запропонував Кейт одружитися, його брат Гаррі був у захваті. У 2010 році в інтерв’ю він із захопленням зазначав, що тепер в нього є сестра, якої йому завжди бракувало.
 

В мемуарах Гаррі жінка, про яку він в минулому завжди говорив лише у захоплених термінах, представлена як холодна та байдужа.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Meghan Markle official🔹 (@meghan.markle.official)

«Кейт, Вільям та Гаррі були кращими друзями, їх неможливо було роз’єднати. Зараз говорить не принц Гаррі, а чоловік, засліплений коханням настільки, що він більше не здатний бачити правду».
В книзі «Запасний» Гаррі звинувачує Кейт в тому, що вона вкрала в нього улюбленого Віллі. «Брат, якого я супроводжував до Вестмінстерського Абатства того ранку, зник назавжди. Хто може це заперечувати?», — пише Гаррі про весілля Вільяма та Кейт у 2011 році.
 
Суперечливо, Гаррі пише, що він давно мріяв налагодити робоче партнерство з Вільямом, Кейт і його власною дружиною — ще до того, як він зустрів і закохався в зірку «Форс-мажорів» у 2016 році.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Meghan Markle official🔹 (@meghan.markle.official)

«Я сказав, що не можу дочекатися їх спільної зустрічі, зазначив, що я із надією чекав можливості, коли ми всі вчотирьох зможемо проводити час разом. Це завжди було моєю мрією — знайти рівну їм партнерку».
Натомість Кейт та Маркл так ніколи й не змогли стати подругами. З того самого моменту, як про стосунки Гаррі та Меган стало відомо публіці, її одразу ж почали порівнювати із Кейт, майбутньою королевою Великобританії. Не важко здогадатися, що у фаворитках опинилася справжня англійська роза, а не американська акторка із заплямованим минулим.
 
 
Як пише принц Гаррі у своїй книзі, коли уся увага преси перемикнулася на Маркл, Кейт відчула себе вимушеною змагатися із Мег. Молодший син короля Чарльза згадує, як скривилося обличчя Кейт, коли Маркл попросила в неї позичити блиск для вуст під час першої спільної події четвірки у лютому 2018 року. Саме з того часу за словами Гаррі й почала будуватися прірва між Кейт та Меган. І передусім завдяки британській пресі, яка одразу ж відчула напругу між жінками, та почала експлуатувати цю тему.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by The Prince and Princess of Wales (@princeandprincessofwales)

«Я гадаю, що саме це змусило Кейт відчувати себе завжди насторожі, тому що тепер вона була змушена змагатися із Мег, адже їх неодмінно будуть порівнювати».
Гаррі додає, що Кейт була дуже розлючена, коли у 2018 році Маркл відмітила, що у Міддлтон зависокий рівень гормонів, і вона не може мислити ясно після народження принца Луї. Тоді Кейт вимагала, аби Маркл перепросила. Після цього обидва дуети намагалися налагодити стосунки, зібравшись разом в Кенсінгтонському палаці в червні 2018 року. Однак принц звинувачує Кейт, що вона атакувала Маркл.
«Ти говорила про мої гормони. Ми не настільки близькі, аби говорити про гормони», — нібито цитує слова Кейт Міддлтон принц Гаррі. 38-річний принц Гаррі згадує, як сильно схопилася руками за бильця стільця Кейт, що навіть її пальця побіліли.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by The Prince and Princess of Wales (@princeandprincessofwales)

 
«Я можу уявити, що Гаррі та Вільям могли посваритися. Я гадаю, що Вільям завжди був дуже темпераментним. Проте Кейт завжди підтримувала Гаррі найбільше, тому це справді дуже болісно».
Попри жахливе представлення Кейт та Вільям у мемуарах Гаррі інсайдер зазначив, що ця неприємність ніяким чином не вплине на їх стосунки.
«Вони дуже цілісні, зроблені із твердого металу. Проте, це все ще залишається ударом нижче поясу. Потрясіння за потрясінням».

Статьи по теме