UA
RU

Принцеса Уельська Кетрін поступово повертається до своїх обов’язків

Принцеса Уельська Кетрін поступово повертається до своїх обов’язків. Вона планує відвідати парад на честь свята King’s Birthday. 

Принцеса Уельська Кетрін поступово повертається до своїх обов’язків-Фото 1

Принцеса Уельська Кетрін опублікувала звернення у соцмережах Кенсінгтонського палацу. Вона подякувала за підтримку і розповіла, як проходило лікування:

«Я була вражена усіма добрими повідомленнями зі словами підтримки та підбадьорюваннями за останні пару місяців. Це справді змінило світ для нас із Вільямом і допомогло нам обом у важкі часи. У мене добрий прогрес. Але, як знає кожен, хто проходить хіміотерапію, бувають хороші та погані дні. У ці погані дні ви відчуваєте слабкість, втому, і вам потрібно дати своєму тілу відпочити. Але в хороші дні, коли ви почуваєтеся сильнішими, ви хочете максимально використати це самопочуття. Моє лікування триває і триватиме ще кілька місяців. У ті дні, коли я почуваюся досить добре, мені приємно брати участь у шкільному житті, витрачати особистий час на те, що додає мені енергії та позитиву, а також починати виконувати невелику роботу вдома».

Кетрін повідомила, що поступово повертається до своїх обов’язків. Цими виходними вона разом з родиною планує відвідати парад на честь національного свята King’s Birthday — Офіційного дня народження короля. А також сподівається приєднатися до кількох публічних заходів протягом літа.

«Я вчуся бути терплячою, особливо в невизначеності. Сприймаючи кожен день таким, яким він є, прислухаючись до свого тіла та дозволяючи собі приділяти цей такий необхідний час тому, щоб вилікуватися. Дякую за ваше розуміння. І дякую усім, хто так сміливо поділився зі мною своїми історіями», — додала Кетрін.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Matt Porteous / The Prince and Princess of Wales

Читайте також: ЧАРЛЬЗ ІІІ ПОВЕРНУВСЯ ДО КОРОЛІВСЬКИХ ГРОМАДСЬКИХ ОБОВ’ЯЗКІВ

Статьи по теме