UA
RU

Принцеса Уельська Кетрін повідомила, що у неї діагностовано рак

Редагувати переклад

Принцеса Уельська Кетрін повідомила, що у неї діагностовано рак. Вона перебуває на ранніх стадіях лікування. Відеозвернення з’явилося у соцмережах Кенсінгтонського палацу.

Принцеса Уельська Кетрін повідомила, що у неї діагностовано рак-Фото 1

У п’ятницю ввечері у соцмережах Кенсінгтонського палацу з’явилося відеозвернення принцеси Уельської Кетрін. Вона повідомила, що у неї діагностовано рак:

«Це стало величезним шоком. Ми з Вільямом робили все можливе, щоб вирішити це приватно заради нашої молодої сім’ї. Як ви можете уявити, це зайняло час. Мені знадобився час, щоб відновитись після серйозної операції, щоб почати лікування. Але, найголовніше, нам знадобився час, щоб пояснити все Джорджу, Шарлотті та Луї таким чином, щоб це пояснення підходило для них. І щоб запевнити їх, що зі мною все буде добре».

У січні Кетрін перенесла серйозну операцію на черевній порожнині. Операція пройшла успішно. Проте аналізи після операції виявили рак. Медики порадили пройти курс профілактичної хіміотерапії. Зараз принцеса Уельська перебуває на ранніх стадіях лікування.

«Я почуваюся добре і стаю сильнішою з кожним днем, зосереджуючись на речах, які допоможуть мені вилікуватися. У моєму розумі, тілі та настрої. Те, що Вільям поруч зі мною, також є великим джерелом комфорту та заспокоєння. Як і любов, підтримка та доброта від багатьох із вас. Це так багато значить для нас обох», — розповіла Кетрін.

Принцеса Уельська попросила громадськість поставитися до неї з розумінням:

«Моя робота завжди приносила мені глибоке відчуття радості. І я з нетерпінням чекаю, коли я зможу повернутися. Але наразі я маю зосередитися на повному одужанні. Зараз я також думаю про всіх тих, чиє життя було уражене раком. Для всіх, хто зіткнувся з цією хворобою, будь ласка, не втрачайте віру чи надію. Ви не самотні».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: The Prince and Princess of Wales

Читайте також: У КОРОЛЯ ЧАРЛЬЗА ІІІ ДІАГНОСТУВАЛИ РАК

Статьи по теме