UA
RU

Пріянка Чопра поділилася історією 10-річної дівчинки з Харкова, що живе в метро через війну

Редагувати переклад

“Жодна дитина не повинна жити під землею,” – йдеться в повідомленні актриси.

Світові селебріті намагаються привернути увагу якомога більшій кількості людей до того, що відбувається в Україні. Так, Пріянка Чопра поділилася зі своїми підписниками історією 10-річної харків’янки Софії, яка через війну живе в метро разом зі своїми родичами.

Актриса на своїй сторінці в Інстаграм поділилася відео маленької жительки підземки, яка катається на роликах по перону, спить на лавці у вагоні метро, а замість столу в неї картонна коробка. Разом з дівчинкою в метрополітені проживає її мама, бабуся, тітка та двоє домашніх улюбленців: кіт та пес.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Priyanka (@priyankachopra)

Знайдіть хвилинку, щоб послухати історію Соні. На тлі всього, що зараз відбувається у світі, це важлива історія для всіх нас, тому що, незважаючи на умови, в яких вона живе, Соня все ще катається на роликах і навчається, все завдяки @unicef, який працює на місцях, надаючи освіту, доступ до чистої води, підтримку психічного здоров’я, медичне забезпечення та багато іншого. Жодна дитина не повинна жити під землею. Жодна дитина не повинна жити в страху. Жодна дитина не повинна бути позбавлена своїх прав. Ось чому те, що ЮНІСЕФ та його партнери роблять, щоб допомогти дітям і сім’ям, які відчайдушно потребують безпеки, стабільності та захисту, є дуже важливим,

 — написала Чопра. 

Читайте також: Елтон Джон виразив своє занепокоєння стосовно Маріуполя

Пріянка підкреслила важливість роботи організації UNICEF та їх партнерів, які допомагають українським сім’ям під час воєнних дій в Україні.  Також знаменитість закликала робити благодійні пожертви в фонд аби допомогти ще 1 500 дітей, які знаходяться в харківському метро.

Статьи по теме