UA
  RU

  Елтон Джон виразив своє занепокоєння стосовно Маріуполя

  Відомий співак просить організувати гуманітарний коридор з Маріуполя.


  Елтон Джон написав пост у своєму Твіттері, де звернув увагу на те, що наразі відбувається на території України, особливо в Маріуполі.

  Співак акцентував увагу на війні, розв’язаній російськими окупантами, і наголосив на тому, що необхідно запровадити гуманітарний коридор з гарячої точки аби врятувати життя мирних цивільних людей.


  Понад 245 тисяч українців живуть із ВІЛ, багато хто тікає з домівок і залишає близьких, але, на жаль, не всі українці перебувають у межах досяжності. Я бував у Маріуполі, і моє серце розбите від того, що доступ туди досі обмежений. Повноцінний гуманітарний коридор є необхідний для порятунку життів,

   – написав Елтон Джон.

  Виконавець зазначив, що він вже відвідував Маріуполь 10 років тому. Тоді він разом зі своїм партнером Девідом Фернішем хотіли усиновити ВІЛ-інфіковану дитину, але вони зустрілися з деякими проблемами на законодавчому рівні.   Сам Елтон Джон не залишився осторонь того, що відбувається в Україні. Він приймав участь в благодійній акції Stand Up for Ukraine, метою якої було збір коштів для підтримки українців.

  Статьи по теме