UA
RU

Правила использования

Правила користування сайтом  marieclaire.ua

Справжні правила діють відносно всіх інтернет-сервісів, інтернет-сайтів та інтернет-проектів (далі всі разом «Сервіси», а кожен окремо — «Сервіс»), що надаються  ДП «Бурда-Україна»  (далі — Власник) і / або його пов’язаними ( афілійованими) компаніями.

Адміністрація сайту визначає правила поведінки на ньому і залишає за собою право вимагати їх виконання від відвідувачів.

Незнання правил не звільняє від необхідності їх виконання. Розміщення будь-якого повідомлення на сайті автоматично означає Вашу згоду з цими правилами і з необхідністю їх дотримання.

Всі права на будь-які матеріали, які містить цей сайт, захищені у відповідність до законодавства України та міжнародним законодавством про авторське право і суміжні права.

Матеріали, відмічені знаком, «Реклама», «На правах реклами» публікуються на правах реклами.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів і коментарів і блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання. Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції.

Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації та сервісів.

Користування ресурсом:

Користувачем сайту може стати кожен, хто зайде за адресою  marieclaire.ua

Використовувати інтерактивні ресурси сайту може кожен, хто зареєструється, вказавши необхідні дані відповідно до умов реєстраційної форми.

Тільки зареєстровані Користувачі сайту мають можливість залишати коментарі на сайті.

Інтерактивні ресурси сайту призначені для обміну думками щодо теми, заданої в темі ресурсу.

Учасники інтерактивних ресурсів сайту можуть створювати власні текстові повідомлення, а також коментувати і вести обмін думками з тематики повідомлення опублікованого іншими користувачами.

Адміністратор має право видаляти або переносити повідомлення в інший розділ, якщо, на його думку, вони не відповідають даним правилам або законодавству України або належать до іншої тематики.

 

Не забороняються, але і не вітаються повідомлення, які не стосуються обговорюваної тематики.

Забороняється розміщувати:

Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв’язування воєнного конфлікту.

Прямі та непрямі образи кого-небудь, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу та інших фізичних осіб в тому числі за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання.

Нецензурні висловлювання, висловлювання порнографічного, еротичного або сексуального характеру.

Будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і всіх учасників ресурсу.

Висловлювання, метою яких є навмисне провокування різкої реакції інших учасників ресурсу.

Реклама (Не узгоджена з Адміністрацією Сайту), комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу.

Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.

Категорично заборонено множинне повторення текстових заготовок (флуд) і написання повідомлень у верхньому регістрі (капс).

У разі якщо на те чи інше повідомлення надійшли скарги від користувачів, адміністратор читає повідомлення після їх розміщення на ресурсі і приймає відповідне рішення.

 

2020 ДП «Бурда-Україна». Всі права захищені.

Часткове або повне використання матеріалів

інтернет-видання  Marie Claire Ukraine дозволяється лише за умови

дотримання «Правил використання матеріалів»