UA
RU

Співачка LP попросила вибачення в українців

Редагувати переклад

Американська співачка LP попросила вибачення в українців за відео, яке записала у худі з російською символікою.

Співачка LP попросила вибачення в українців-Фото 1

Співачка LP попросила вибачення в українців. Раніше у соцмережі вона опублікувала відео, яке потім видалила. На цьому відео співачка була одягнена у худі з російською символікою від російських фанатів. Вона дякувала своїм прихильникам із рф та раділа подарованій ними листівці, яка була датована 24 лютого — датою другої річниці вторгнення росії в Україну. 

Співачка LP попросила вибачення в українців-Фото 2

LP записала нове відео, яке опублікувала в сторіз:

«Привіт усім! Я хочу попросити вибачення у моїх друзів та шанувальників в Україні, кого справедливо образив і кому завдав біль мій необдуманий допис, у якому я подякувала деяким російським фанатам за зроблене для мені худі з моїм логотипом і російським прапором. Мені дуже шкода, що я була такою нечутливою у цей час. Це була жахлива помилка. Пробачте мені. Я хочу чітко дати зрозуміти, що я люблю і підтримую Україну і завжди буду це робити. Оскільки вже два роки повномасштабного вторгнення, Україна потребує підтримки як ніколи. Моїм посланням є і завжди буде любов і підтримка українського народу. Україно, будь ласка, прийміть мої найщиріші вибачення. Мені справді шкода. Прошу, знайте, що я дбаю, люблю і підтримую вас завжди. Слава Україні!» 

Нагадаємо, що вчора у Литві скасували концерт LP, який мав відбутися 4 березня у Каунасі. Адміністрація «Жальгіріс-Арени», де мав пройти виступ, звернула увагу й інших артистів, які планують заходи в Литві, на те, що не терпітимуть меседжів на підтримку країни-агресора.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / LP

Читайте також: КАТРІН ДЕНЕВ ОЗВУЧИЛА УКРАЇНСЬКУ КНИЖКУ «АБРИКОСИ ДОНБАСУ»

Статьи по теме