UA
RU

The Beatles представили нову пісню Now And Then

Редагувати переклад

Легендарний гурт The Beatles представив нову пісню Now And Then, над якою працював понад 45 років. Перші записи були зроблені Джоном Ленноном у 1978 році. 

The Beatles нова пісня і відео Now And Then

Сьогодні The Beatles опублікували новий відеокліп на пісню Now And Then. Над нею легендарний гурт працював понад 45 років. Перші записи зробив Джон Леннон у 1978-му. Але завершили роботу лише минулого року. У треку звучать усі чотири учасники The Beatles: Джон Леннон, Пол Маккартні, Джордж Гаррісон і Рінго Старр. Цікаво, що пісню допрацьовували за допомогою штучного інтелекту. Ось, що розповіли The Beatles:

The Beatles нова пісня і відео Now And Then

«Шлях до реалізації твору Now and Then був насичений подіями. Він тривав протягом майже п’яти десятиліть і став результатом розмов і співпраці. Пол, Джордж і Рінго вперше працювали над записом Джона Леннона в лютому 1995 року в межах проєкту The Beatles Anthology. Але работа залишилася незавершеною. Частково через технологічні проблеми. Вони були пов’язані з тим, що запис робився на плівку в 1970-ті роки. Протягом багатьох років здавалося, що пісня ніколи не буде завершена. Але все сталося випадково у 2022-му. За допомогою програми, розробленої Пітером Джексоном і його командою, вдалося відокремити вокал Джона від його фортепіанної партії. В результаті з’явилася можливість попрацювати із записом». 

The Beatles нова пісня і відео Now And Then

Гурт назвав цю дивовижну історію «музичною археологією», яка стала можливою завдяки сучасним технологіям. Цікаво, що ці технології Пітер Джексон використовував при створенні документального серіалу The Beatles: Get Back. До речі, Джексон, найбільш відомий кінотрилогією «Володар перснів», став режисером й відео Now and Then. Ця робота стала першим музичним кліпом у кар’єрі режисера.

«Я знайшов записи, на яких The Beatles розслаблені, смішні та досить відверті. Ми вплели гумор у кілька кадрів, знятих у 2023 році. В результаті вийшло цікаве відео, яке балансує між сумним і смішним», — розповів Пітер Джексон.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / The Beatles

Читатйте також: ОБЕРЕЖНО, ДУЖЕ ГАРЯЧЕ! ЛЕННІ КРАВІЦ ЗАПАЛЮЄ В НОВОМУ ВІДЕО, ЗНЯТОМУ ТАНЮ МУІНЬО