UA
RU

Заспівайте The Beatles та підтримайте Україну: благодійна акція на Євробаченні-2023

Редагувати переклад

У Ліверпулі стартувала акція #HelpUkraineSong. Всім бажаючим пропонують заспівати пісню With A Little Help From My Friends гурту The Beatles і таким чином підтримати Україну. 

Євробачення-2023 #HelpUkraineSong The Beatles

Цей глобальний рух має об’єднати світ у завершальний день Євробачення-2023 на знак солідарності з Україною. Мета — збір грошей для дітей, які постраждали через війну.

Євробачення-2023 #HelpUkraineSong The Beatles

Подія відбудеться 13 травня о 12:00 за британським часом (за київським — о 14:00). У цей час люди разом виконають пісню With A Little Help From My Friends гурту The Beatles. Водночас збиратимуть пожертви для благодійної організації War Child, що допомагає дітям, які постраждали через війну.

Євробачення-2023 #HelpUkraineSong The Beatles

Приєднатися до акції може кожен бажаючий. Для цього не обов’язково бути присутнім у Ліверпулі. Напередодні та в день фіналу Євробачення-2023 треба завантажити свою версію пісні до будь-якої соцмережі. До відео треба додати хештег #HelpUkraineSong. With A Little Help From My Friends можна заспівати або просто станцювати під цей трек чи зробити пантоміму.

Євробачення-2023 #HelpUkraineSong The Beatles

Рух підтримали українські учасники Євробачення та провідні музиканти, танцюристи і художники з усього світу. До акції будуть залучені музеї, художні галереї, театри, бізнес, спортивні та громадські організації. Вони планують у цей час провести власні флешмоби. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Eurovision, Міністерство культури та інформаційної політики України, Petar Masut 

Читайте також: НОВІ ЗІРКИ НА АЛЕЇ СЛАВИ В ГОЛЛІВУДІ: АКЦІЯ ПРОТИ ЕКОЦИДУ, ЯКИЙ РОСІЯ СПРИЧИНЯЄ В УКРАЇНІ