UA
  RU

  «Це жах, від якого я хочу прокинутися». Андрій Шевченко зі сльозами розповів про напад Росії на Україну.

  Екстренер збірної України Андрій Шевченко в інтерв'ю італійському телебаченню не зміг стримати емоцій, розповідаючи, що саме відбувається в Україні.

  Андрей Шевченко


  В одному з останніх інтерв’ю для італійського телебачення футболіст не зміг стримати емоції, коли розповідав про події в Україні.

  «Мої родичі розповідають мені про те, що відбувається. Це жах, від якого я хочу прокинутися. Бомблять міста, вбивають жінок, дітей, старих людей. Це здається страшним сном, що завтра я прокинусь і повернуся до нормального життя. Але я розумію, що цього не станеться. Це реальність.


  Україна хоче бути частиною Європи, таким було рішення нашого народу. Зеленський — великий президент, він веде нас до свободи та незалежності«, — розповів Шевченко.

  У Андрія Шевченко в Україні залишаються його мати та сестра. Вони не хочуть покидати межі країни.


  Екстренер збірної України та його дружина модель Крістен Пазік одними із перших висловили активну громадянську позицію стосовно повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Футболіст  фінансово підтримує країну та активно закликає робити це інших.

  #ВсеБудеУкраїна!

  Фото: офіційна Інстаграм сторінка @andriyshevchenko  Читайте також: ЖІНОЧА СПРАВА. ТРИ ІСТОРІЇ: ЯК ЦЕ – ЧЕКАТИ НА ДИТИНУ ТА НАРОДЖУВАТИ ПІД ЗВУКИ СИРЕН І КАНОНАДИ ВИБУХІВ

   

  Статьи по теме