UA
  RU

  У небо на гвинтокрилі: Алла Мазур показала, як проводить час з сином

  Редагувати переклад
  Ведуча ТСН.Тиждень Алла Мазур показала нові фото з сином, зроблені у небі.
  
  У небо на гвинтокрилі: Алла Мазур показала, як проводить час з сином-Фото 1

  Відома ведуча ТСН.Тиждень на 1+1 Алла Мазур опублікувала нові фото з 12-річним сином Артемом.


  16 вересня незмінна телеведуча 1+1 Алла Мазур відсвяткувала день народження. Тоді Мазур отримала чимало привітань, компліментів стосовно свого нового іміджу, і подарунків від колег та друзів.

  Нещодавно Алла Мазур на соцсторінці у Instagram поділилася емоціями від одного з подарунків, а саме розповіла про політ на гвинтокрилі над Києвом. До захоплюючої подорожі приєднався і її син.


  «Вранці — майже пілот, увечері – драйвер. Цей день своїх швидкісних канікул, думаю, Тьомка запам’ятає надовго. Вранці ми освоювали подарунок мамі від колег: політ над Києвом на вертольоті. Місце поряд з пілотом, ясно, окупував син. І ще довго не міг прийти до тями від захвату. А ледь-ледь охоловши від вражень — перемістились на картодром: де Артем вже відчуває себе як риба у воді. Заснути після цього драйву було непросто. Розслабило тільки традиційне вечірнє читання. Зате маю що відповідати на закид, який часто чую і не тільки я: «Ми ж так мало часу проводимо разом…» Може, й не стільки, скільки хочеться — зате як якісно!» – прокоментувала Мазур.

  Телеведуча ТСН зізналась, що настільки насиченого дня вона не планувала, але син зараз на канікулах і хочеться більше часу провести з ним разом.

  У небо на гвинтокрилі: Алла Мазур показала, як проводить час з сином-Фото 2


  Читай также: Дурман веков: Ароматы метро, почвы и краски — 6 парфюмов для самых чувствительных “носов” 

  У соцмережі Алла Мазур також розповіла про відкриття, які зробила в повітрі й про свої враження:

  «Це — цілий фонтан емоцій. Потужний антидепресант: миттєвий і ефективний! Приплив гормону дофаміну – моментальний. Відчуваєш, як розправляються крила і всі проблеми, здається, можна вирішити одним махом. Все це — про наш політ на вертольоті над Києвом. Подарунок на день народження друзі з команди ТСН. Тижня придумали справді розкішний. Я висоту люблю і літати ніколи не боялась. Але тут ми з Тьомкою раділи, як діти».  Алла Мазур своїм підписникам порадила вибрати час і також спробувати такий політ, оскільки у щоденному активному ритмі нашого життя важко набрати позитивних емоцій. За словами ведучої, вертолітна екскурсія над Києвом – гарний подарунок друзям та колегам. Гвинтокрил летить повільніше, ніж навіть планер. І на висоті значно нижчій: метрів 300. Летіти над будинками заборонено, можна лише над Дніпром.

  У небо на гвинтокрилі: Алла Мазур показала, як проводить час з сином-Фото 3


  «Ти встигаєш добре роздивитися все навколо. Побачити красиве місто в оточенні лісів і зелені. І навіть як ми — свій будинок», — додала ведуча ТСН.Тиждень.

  Нагадаємо, модний французький журнал в Україні Marie Claire у вересневому номері присвятив Аллі Мазур відразу 5 обкладинок, а в інтерв’ю телеведуча розповіла про свою хворобу і онко-одужання в подробицях. Днями про українську телеведучу написав аргентинський випуск Marie Claire на іспанській мові.

  Статьи по теме