UA
RU

Співак Usher виступить на Супербоулі-2024

Редагувати переклад

Американський співак Usher стане хедлайнером на Супербоулі-2024. Він виступить під час фінальної гри сезону Національної футбольної ліги США. 

Співак Usher виступить на Супербоулі-2024-Фото 1

Лауреат премії Grammy Usher стане хедлайнером Super Bowl Halftime Show 2024. Виступ пройде під час фінальної гри сезону Національної футбольної ліги США. Фінал пройде на стадіоні Allegiant у Лас-Вегасі 11 лютого. 

Любителі музики чекають на Super Bowl Halftime Show так саме, як любителі футболу чекають на фінальну гру. Тут завжди виступають найяскравіші зірки. Цього року на Супербоулі заспівала Ріанна. Вона не тільки виконала попурі з найголовніших хітів, але й оголосила публіці про свою другу вагітність. Ще з нагоди участі у Супербоулі співачка випустила колекцію одягу і колекцію макіяжу. Тож новій зірці доведеться докласти зусиль, щоб перевершити попередницю. 

Usher запевняє, що він — набожна і скромна людина. Він дуже радіє можливості стати хедлайнером такої події. Співак обіцяє не просто тримати планку, але й здивувати глядачів: 

«У мене довгий список пісень, які мають значення для людей. Для кожного мого досвіду у мене є пісня. Тож я намагаюся з’ясувати, як розважити людей. Намагаюся переконатися, що вони зрозуміють спадщину. Насолоджуюся моментом і намагаюся переконатися, що це буде шоу, яке глядачі ніколи не забудуть».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Roc Nation

Статьи по теме