UA
RU

Прем’єра «Замість мене» Саши Чемерова. Відео було знято на тепловізор.

Редагувати переклад
Саша Чемеров презентував відео на пісню "Замість мене". Це унікальне відео, оскільки було знято на тепловізор.

Саша Чемеров 2

У лютому Саша Чемеров презентував сингл “Кращий З Кращих”, який присвячено трагічним подіям сучасної історії України. Музикант дав серію благодійних концертів та активно підтримує ЗСУ. Сьогодні він презентував нове відео:

“Замість мене” —  перший реліз, в якому я не є автором пісні. Це унікальна робота з відео. Ніхто раніше не знімав кліп використовуючи тільки тепловізор. Зняти ліпсінг на тепловізор було дуже непросто,  ми витратили на це кілька днів», — розповідає Саша.

В березні київський музикант та саундпродюсер Саша Філоненко звернувся до музиканта з пропозицією: “У мене є пісня і я чую тебе в ній”. Раніше такі пропозиції я ігнорував, а тут справді відчув пісню. Тож музику і текст написав Саша Філоненко, я трохи змінив мелодію і додав декілька слів. Звів пісню і зробив мастеринг барабанщик Димної Суміші  Олег Федосов. Ця пісня – надія і констатація факту. Її стиль, напевно, романтичний гранж.»

Саша Чемеров

Зняти відеоряд до композиції на тепловізор — ідея Гоши Винокурова, який також є і монтажером кліпу.

«Ми позичили у “Азова” тепловізор, і разом з моїми новими друзями операторами  Анею Стратюк і  Валерою Стратюк просто вийшли у місто і почали знімати. У відеоряді через тепловізор — Львів,  який живе своїм життям. Картинка точно передає настрій пісні, дуже кльово, а концепція дає зрозуміти, що ми всі під прицілом, ми всі в небезпеці«, — Саша Чемеров.

Саша Чемеров продовжує розвивати власний сольний проект і має амбітні плани. Восьмий сингл “Замість мене” можна буде послухати наживо в джазовій обробці, на концертах які відбудуться у Львові, Луцьку, Тернополі та Києві у липні 2022 року.

Цього року Саша  Чемеров випустив три сингли, які стали пророчими для українців та стосувались болючої теми війни.

“Кращий з кращих” — https://bit.ly/3rhM0nt

“Прокинься”- https://bit.ly/3rhM0nt

“Досить” (feat Женя Галич) — https://bit.ly/3wJib08

Читайте також: SMALL TALK: ВАЛЕРІЙ ХАРЧИШИН, ФРОНТМЕН ГУРТУ «ДРУГА РІКА» ПРО БЛАГОДІЙНІСТЬ ТА ДОПОМОГУ ЗСУ

Статьи по теме