Як відреагувала Кейт Міддлтон на мемуари принца Гаррі

Редагувати переклад

Інсайдери повідомляють, що принцеса Кейт неймовірно засмучена через звинувачення принца Гаррі проти неї, висунуті в його скандальній книзі «Запасний».

Як відреагувала Кейт Міддлтон на мемуари принца Гаррі-Фото 1

THE HAGUE, THE HAGUE — OCTOBER 11: Catherine, Duchess of Cambridge arrives at the Mauritshuis Gallery during a solo visit to the Hague on October 11, 2016 in the Hague, Netherlands (Photo by Chris Jackson/Getty Images)

«Принцеса Уельська обурена та скривджена», — доповідає автор книги «Помста: Меган, Гаррі та війна між Віндзорами» Том Боуер з огляду на опубліковані принцом Гаррі історії із приватного життя королівської родини.
 
В книзі, яка виходить у продаж сьогодні, 10 січня, Герцог Сассекський розповідає про більш ніж холодні стосунки його дружини Меган Маркл та майбутньої королеви Великої Британії.
 
Гаррі стверджує, що за чотири дні до весілля Міддлтон хотіла, щоб усі сукні подружок нареченої перешили, оскільки аутфіт Шарлотти не виглядав на ній належним чином. Врешті-решт Кейт погодилася відвідати кравця Маркл, щоб змінити його, але Гаррі пише, що пізніше він знайшов свою тодішню наречену в сльозах «на підлозі» після сварки. Наступного дня, продовжив він, Міддлтон принесла квіти та листівку із вибаченнями.
 
Принц Гаррі також стверджує, що його кохана, зірка «Форс-мажорів» отримала догану від Кейт Міддлтон після того, як Маркл звинуватила герцогиню Кембридзьку у неможливості міркувати логічно через народження принца Луї та зависокий рівень гормонів.
 
Як відреагувала Кейт Міддлтон на мемуари принца Гаррі-Фото 2

LONDON, ENGLAND — FEBRUARY 07: Catherine, Duchess of Cambridge attends the 75th Anniversary of the RAF Air Cadets at St Clement Danes Church on February 7, 2016 in London, England. (Photo by Chris Jackson/Getty Images)

 
Критика його невістки не обмежується серйозними темами, а зачіпає й такі, здавалося б, буденні речі, як-от етикет запозичення косметики. Герцог стверджує, що Міддлтон не була задоволена, коли Маркл попросила позичити її блиск для губ перед грандіозною появою четвірки на Royal Foundation Forum у 2018 році.
 
«Кейт, здивована, відкрила свою сумочку і неохоче витягла маленький тюбик», — пише Гаррі. «Мег видавила трохи на палець і нанесла на губи. Кейт скривилася».
Боуер називає напади ображеного маленького принца Гаррі «гротескними» та «ганебними», зазначаючи, що книга була закінчена, коли принц Гаррі був присутній на похоронах королеви у вересні минулого року.
 
Як відреагувала Кейт Міддлтон на мемуари принца Гаррі-Фото 3
«Те, як обманював Гаррі родичів на похоронах королеви, знаючи, що він написав про Кейт, Вільяма та свого батька, не даючи натяку на те, що має статися, це просто неймовірно», – зазначає письменник.
Боуер також зауважив, що із часом Меган Маркл також випустить власний фоліант, який розповість «всю правду», тому що саме в такий спосіб на думку письменника колишні королевичі збираються заробляти гроші деякий час.
 
Минулого тижня Букінгемський палац повідомив, що не коментуватиме жодних звинувачень проти монархів, які можуть з’явитися у книзі.

Статьи по теме