UA
  RU

  Фільм про Гаррі Поттера вперше стане доступним для людей з порушеннями зору

  Редагувати переклад
  Всесвітньо відомі стрічки можна буде переглянути в межах фестивалю «Дні доступного кіно» в національному онлайн-кінотеатрі sweet.tv.

  фестиваль доступне кіно

  Фестиваль відбудеться з 26 по 30 жовтня безкоштовно онлайн. Спеціально для фестивалю агенція «Доступне кіно» створила звукоопис до першого фільма із серії про хлопчика-чарівника «Гаррі Поттер і філософський камінь» (2001) Кріса Коламбуса та анімаційного фільму «Мадагаскар» (2005) студії DreamWorks Animation. Стрічки можна буде переглянути на платформі національного онлайн-кінотеатру sweet.tv.

  До програми фестивалю «Дні доступного кіно» також увійшли сучасні українські стрічки, що вийшли у широкий прокат минулого року – документальний фільм «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» Надії Парфан та мюзикл «Гуцулка Ксеня» Олени Дем’яненко, а також фільми української класики, які вперше з’являться у відкритому доступі та будуть доступні для перегляду всім бажаючим протягом усього фестивалю — «Тіні забутих предків» (1964) Сергія Параджанова, «Земля» (1930) Олександра Довженка і «Пропала грамота» (1984) Бориса Івченка.

  Читайте також: Фільм must-see: Документальна стрічка «Жінка» в українському прокаті — перші відгуки глядачів

  Переглянути фільми фестивальної програми можна буде безкоштовно на офіційному сайті агенції «Доступне кіно», а також партнерських майданчиках – онлайн-кінотеатрах sweet.tv і Takflix.

  Всі фільми фестивалю «Дні доступного кіно» будуть вперше доступні для незрячих або нечуючих людей. Подивитись кіно глядачі з порушеннями зору матимуть змогу за допомогою безкоштовного застосунку для смартфонів Earcatch, а глядачі з порушенням слуху зможуть увімкнути субтитри на самому фільмі.

  Звукоописи до фільмів створені за підтримки Українського культурного фонду. Фестиваль підтримує Європейський Союз за програмою Дім Європи.

  Читайте також: Ейджизм: що це і чому його варто боятись вже сьогодні

  Статьи по теме