
“Це жах, від якого я хочу прокинутися”. Андрій Шевченко зі сльозами розповів про напад Росії на Україну.

В одному з останніх інтерв’ю для італійського телебачення футболіст не зміг стримати емоції, коли розповідав про події в Україні.
“Мої родичі розповідають мені про те, що відбувається. Це жах, від якого я хочу прокинутися. Бомблять міста, вбивають жінок, дітей, старих людей. Це здається страшним сном, що завтра я прокинусь і повернуся до нормального життя. Але я розумію, що цього не станеться. Це реальність.
Україна хоче бути частиною Європи, таким було рішення нашого народу. Зеленський – великий президент, він веде нас до свободи та незалежності“, – розповів Шевченко.
У Андрія Шевченко в Україні залишаються його мати та сестра. Вони не хочуть покидати межі країни.
Екстренер збірної України та його дружина модель Крістен Пазік одними із перших висловили активну громадянську позицію стосовно повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Футболіст фінансово підтримує країну та активно закликає робити це інших.
#ВсеБудеУкраїна!
Читайте також: ЖІНОЧА СПРАВА. ТРИ ІСТОРІЇ: ЯК ЦЕ – ЧЕКАТИ НА ДИТИНУ ТА НАРОДЖУВАТИ ПІД ЗВУКИ СИРЕН І КАНОНАДИ ВИБУХІВ
Більше від
- Кирило Парастаєв про дебют у романтичній комедії «Випробувальний термін», шлях зі сцени у кіно та мистецтво бути собою
- Як український «Щедрик» завоював світ і став символом Різдва
- Фатальна пристрасть та зникнення: трилер «Острови», який став хітом Берлінале
- Справжні зірки сяють попри всі блекаути: чому Threads досі обговорює київський концерт Макса Барських
- Для сніжного настрою: 6 фільмів з ідеальною зимою