Наприкінці робочого тижня особливо відчувається втома.
Напевно, кожному відомий стан, коли все валиться з рук, а після роботи взагалі приходиш втомлений і вичавлений, як лимон. Якщо таке з вами відбувається регулярно і чай з ромашкою вже давно не допомагає, варто спробувати нові способи.
Читайте також: 5 смачних продуктів для підвищення настрою
Комусь після важкого дня, що вимотує, допомогти може тільки умиротворення і кілька хвилин тиші, а комусь хочеться вимотати себе в спортзалі або піти в бар. Створіть свій особливий ритуал, який допомагатимете відновитися після виснажливого фізично та морально трудового дня.
Суть медитації полягає не тільки в тому, щоб сидіти в тиші. Це насамперед розслаблення (тіла і свідомості), що допомагає відключитися від зовнішніх подразників. Якщо ви далекі від подібного, спробуйте спочатку завантажити програму, яка допоможе освоїти технологію спокою і умиротворення.
Читайте також: Найкращі програми для медитації
Зайдіть до магазину за бажаною обновкою, купіть самі гарний букет квітів, який радуватиме око, або просто зробіть те, що подарує вам позитивні емоції. Можна просто включити будь-яку серію «Друзів» та вбирати позитив з екрана.
Іти після роботи з думками, що рояться в голові — вірний спосіб стати на крок ближче до депресії, тому музика в навушниках буде не зайвою. Спеціально для таких випадків створіть окремий плейлист із улюбленими піснями, що допомагають підняти настрій.
Якщо у вас стрес або видався важкий день, відволіктися від цього допоможе цікава книга. Будь-якого жанру та будь-якого автора, головне, щоб ви забули про все погане і з головою пірнули у вигадані світи.
Науково доведено, що тварини можуть лікувати людей. Після робочого дня в офісі нам навряд чи допоможе чай з ромашкою, але наші молодші друзі цілком впораються з підняттям бойового духу.
Якщо у важкі моменти обіймів кота вам недостатньо, зверніться за допомогою до близьких. Не варто при зустрічі виливати тонну негативу на друга, краще поділіться приємними новинами. Якщо давно не вибиралися нікуди і вже забули, як виглядає вся ваша компанія, саме час для спільно проведеного вечора.
Найменше після роботи хочеться ще й стояти біля плити, погодьтеся. Але порадувати себе смачною домашньою вечерею — ідея все ж таки непогана. Вирушайте в магазин, купіть потрібний набір продуктів для улюбленої страви та з гарним настроєм вирушайте на кухню. На фоні увімкніть розслаблюючу або, навпаки, музику, що бадьорить, і уявляйте, що ви Гордон Рамзі.
Створіть на комп’ютері папку з кодовою назвою “Гарний настрій”, в яку помістіть все, що викликає у вас позитивні емоції. Смішне листування з подругою – зробіть скріншот, хвалить начальство і каже, що ви дуже перспективний – поміщайте у папку. Відкривайте її у сумні моменти та піднімайте настрій.
Про благодійність варто пам’ятати у будь-якому настрої незалежно від того, хороший день у вас чи поганий. Але саме пожертвування у фонд чи окремо взятій людині подарує відчуття, що світ став трішки добрішим, а хтось, можливо, саме завдяки вашій добрій справі продовжить радіти цьому світові.