UA
RU

Balenciaga створили вбрання для французького академіка

Редагувати переклад

Balenciaga поступово відходить від скандалів. Модний дім створив вбрання для церемонії представлення Антуана Компаньона у Французькій академії. 

Balenciaga створили вбрання для французького академіка-Фото 1

Антуан Компаньон — французький письменник, літературознавець і почесний професор Коллеж де Франс. 11 травня Компаньон був прийнятий до Французької академії. Святкове вбрання для церемонії академік замовив у кутюрному ательє Balenciaga

Французька академія була заснована у 1635 році кардиналом де Рішельє. Місія установи — захист французької мови. Академія складається з сорока членів, які обираються своїми колегами довічно. Вони зустрічаються щочетверга в Інституту Франції в Парижі. Академіки мають звання «безсмертних» і носять урочисті костюми habit vert та мечі.

Balenciaga створили вбрання для французького академіка-Фото 2

Для Антуана Компаньона костюм habit vert створили Balenciaga, а меч — Boucheron. Ці два бренди належать групі Kering. Генеральний директор Kering Франсуа-Анрі Піно пишається цим замовленням: 

«Завдяки цьому винятковому проєкту компанія Kering змогла об’єднати кутюрний досвід Balenciaga та ювелірний досвід Boucheron. І створити те, що, на мою думку, є моделлю найчистішої розкоші. Ці унікальні вироби, виготовлені на замовлення, повністю відображають особистість Антуана Компаньона. Це прояв творчості у поєднанні з найкращими традиціями, які дозволяють людям виражати те, що є унікальним для них».

Balenciaga створили вбрання для французького академіка-Фото 3

Це перший habit vert в історії Модного дома. Автором костюма став креативний директор Balenciaga Демна Гвасалія. Робота над вбранням зайняла у майстрів ательє Balenciaga 300 годин. Виткані золотисті оливкові гілки, які прикрашають костюм, створювали майстри Maison Lesage. На це їм знадобилося 900 годин роботи.

«Для Balenciaga велика честь вперше стати частиною славетної історії Французької академії і створити habit vert для Антуана Компаньона. Ми пишаємося тим, що взяли участь у цій особливій події. Це наш внесок у спадщину Дому Balenciaga», — заявив Демна Гвасалія.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Kering

Читайте також: ЯК ВЛАДНАТИ СКАНДАЛ: БРЕНД BALENCIAGA СТАВ ПАРТНЕРОМ НАЦІОНАЛЬНОГО ДИТЯЧОГО АЛЬЯНСУ