UA
RU

Як владнати скандал: бренд Balenciaga став партнером Національного дитячого альянсу

Редагувати переклад

Група Kering, якій належить Balenciaga, заявила, що бренд співпрацюватиме з Національним дитячим альянсом. Це має допомогти владнати минулорічний скандал, коли Balenciaga звинуватили в сексуальному зображенні дітей у рекламі.

Як владнати скандал: бренд Balenciaga став партнером Національного дитячого альянсу-Фото 1

Програма співробництва з вашингтонською некомерційною організацією розрахована на три роки. За цей період компанія допоможе навчити майже 2 000 фахівців, які спеціалізуються на боротьбі з жорстоким поводженням із дітьми. В результаті психіатричну допомогу отримають 55 000 дітей. 

Balenciaga підтримає Інститут психічного здоров’я Національного дитячого альянсу, який допомагає дітям зцілитися від пережитих травм. Це має збільшити доступ пацієнтів до когнітивно-поведінкових тренінгів.

Як владнати скандал: бренд Balenciaga став партнером Національного дитячого альянсу-Фото 2

В планах також навчати дорослих, як захищати дітей та забезпечувати їхнє благополуччя; інформувати громадськість щодо жорстокого поводження з дітьми; сприяти впровадженню норм щасливого та здорового дитинства.

Партнерство виникло після рекламної кампанії за участі дітей, яка викликала хвилю обурення серед спеціалістів в сферах моди і реклами та шанувальників Balenciaga. 

Фахівці вважають, що скандал, ймовірно, вдарив по продажам в останньому кварталі 2022 року. Також Balenciaga не потрапив до списку найбажаніших брендів кінця минулого року — і це перший раз, коли марка не була присутня серед десятки найкращих.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Balenciaga, Instagram / demnagram

Читайте також: BURBERRY ПРОВЕЛИ РЕБРЕНДИНГ

Статьи по теме