UA
RU

Berluti розробить форму збірної Франції для церемонії відкриття Олімпіади-2024

Редагувати переклад

Французький бренд Berluti розробить форму збірної Франції для церемонії відкриття Олімпійських і Паралімпійських ігор у Парижі 2024 року. 

Berluti розробить форму збірної Франції для церемонії відкриття Олімпіади-2024

Berluti, що входить до групи LVMH, розробить форму збірної Франції для церемонії відкриття Олімпійських і Паралімпійських ігор у Парижі. Церемонії відбудуться 26 липня та 28 серпня 2024 року відповідно. Під час розробки вбрання майстри Berluti співпрацюватимуть з командами. А також з керівництвом Оргкомітету Олімпійських ігор, Французького олімпійського та паралімпійського комітетів. Berluti заявили, що створюватимуть зручну та комфортну форму за високими стандартами Модного дому. 

Berluti розробить форму збірної Франції для церемонії відкриття Олімпіади-2024

«Під час церемонії відкриття ми прагнемо поєднати елегантність із продуктивністю. Використовувати силу пристрасті та стилістичного досвіду Berluti. І бути впевненими в тому, що команда Франції стане амбасадором своєї країни. Та представить французьку елегантність», — заявив генеральний директор Berluti Антуан Арно.

У липні група LVMH стала преміум-партнером Олімпійських і Паралімпійських ігор, що пройдуть у Парижі у 2024 році. Окрім участі у церемонії відкриття, LVMH розробить дизайн олімпійських та паралімпійських медалей. А також надасть свої вина та алкогольні напої для святкування, стане спонсором естафети Олімпійського вогню. В межах партнерства група підтримає певних спортсменів. Наразі в команді LVMH — тенісистка Полін Дерулед, фехтувальник Енцо Лефор, гімнастка Мелані де Хесус дус Сантус, плавець Леон Маршан

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Berluti

Читайте також: ФУТБОЛІСТИ PARIS SAINT-GERMAIN ПОКАЗАЛИ НОВИЙ ГАРДЕРОБ ВІД DIOR