UA
RU

LVMH стала преміум-партнером Олімпійських ігор у Парижі 2024

Редагувати переклад

Група LVMH стала преміум-партнером Олімпійських і Паралімпійських ігор у Парижі 2024 року. Компанія планує поділитися своїм креативним потенціалом.

LVMH стала преміум-партнером Олімпійських ігор у Парижі 2024-Фото 1

Наступного року у Парижі пройдуть Олімпійські та Паралімпійські ігри. На думку LVMH, велика спортивна подія перегукується з місією групи «Мистецтво створювати мрії». Тож компанія планує поділитися із організаторами своїм креативним потенціалом.

Протягом кількох місяців організатори Олімпійських ігор і творчі команди LVMH обговорювали, як зробити свято спорту ще більш яскравим. Тож майстрам LVMH довірили декілька важливих ролей. Так, ювеліри Chaumet розроблять дизайн олімпійських та паралімпійських медалей. Moët Hennessy нададуть свої вина та алкогольні напої для святкування. Sephora стане партнером естафети Олімпійського вогню. Компанія організує акції для громадськості вздовж маршруту естафети. Louis Vuitton, Dior і Berluti візьмуть участь у церемонії відкриття Олімпійських ігор у Парижі. 

В планах — підтримка й певних спортсменів. Зокрема, плавця Леона Маршана, чемпіона світу, рекордсмена та зірку олімпійської збірної Франції. Також LVMH приєднається до французької благодійної організації Secours populaire français. Вона веде програму полегшення доступу до спорту для 1000 дітей і молодих людей віком від 4 до 25 років, які живуть у складних умовах. Група профінансує членство в спортивних асоціаціях, навчальні програми і заняття для початківців.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: LVMH

Читайте також: FROLOV СТВОРИВ ПАРАДНИЙ ОДЯГ ДЛЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ УКРАЇНИ НА ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ-2024

Статьи по теме