UA
RU

Дати Тижнів моди у Парижі перенесли через Олімпіаду-2024

Редагувати переклад

Французька федерація високої моди переносить дати показів через Літні Олімпійські ігри, що відбудуться у Парижі наступного року. 

Дати Тижнів моди у Парижі перенесли через Олімпіаду-2024

Через Олімпіаду-2024 керівництво Французької федерації високої моди змінило дати Тижнів моди. Літні Олімпійські ігри проходитимуть з 26 липня по 11 серпня. Паралімпійські ігри — з 28 серпня по 8 вересня. Олімпіада стане найбільшою подією, а спортивні об’єкти з’являться у туристичних місцях. Наприклад, біля Ейфелевої вежі планують побудувати волейбольний стадіон. 

Дати Тижнів моди у Парижі перенесли через Олімпіаду-2024

Щоб модні події не пересікалися зі спортивними змаганнями, покази вирішили перенести. Тож Тижні чоловічої моди у 2024 році пройдуть з 16 по 21 січня та з 18 по 23 червня. Тижні жіночої моди відбудуться з 26 лютого по 5 березня і з 23 вересня по 1 жовтня. Тижні високої моди заплановані на 22-25 січня та 24-27 червня.

Це допоможе знайти місця для показів наступного літа, бо під час Олімпіади майже всі локації будуть зайняті спортсменами або журналістами. Ба більше, спортивні об’єкти мають надійти під контроль організаторів Олімпійських ігор вже на початку липня. 

Дати Тижнів моди у Парижі перенесли через Олімпіаду-2024

Учасникам Тижня моди керівництво Федерації рекомендує завчасно забронювати квитки та готелі, бо напередодні Олімпіади можуть виникнути проблеми з тим, щоб добратися до Парижа та знайти в місті житло. 

Наразі невідомо, чи залучатимуть представників французької моди до церемонії відкриття Олімпійських ігор. Але вже оголошено, що офіційним партнером Олімпіади-2024 стане спортивний бренд Le Coq Sportif, який виготовить спортивний одяг для олімпійської збірної Франції. Дизайнером призначено Стефана Ешпула, засновника марки вуличного одягу Pigalle Paris.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Adrien / Unsplash

Читайте також: В ЦЕНТРІ ПАРИЖА З’ЯВИТЬСЯ КИЇВСЬКИЙ СКВЕР