UA
RU

LVMH змінює керівництво в Louis Vuitton та Dior

Редагувати переклад

Група LVMH оголосила про зміну керівників своїх головних брендів — Louis Vuitton та Christian Dior.

LVMH змінює керівництво в Louis Vuitton та Dior

LVMH змінює керівництво в Louis Vuitton та Dior. Фото: cody gallo / Unsplash

П‘єтро Беккарі, який з 2018 року очолював Dior, керуватиме Louis Vuitton. Цікаво, що саме в цьому модному домі Беккарі розпочинав свою кар’єру у LVMH. У 2006-му він прийшов в компанію на посаду віце-президента по маркетингу і комунікаціям Louis Vuitton. 

П‘єтро Беккарі змінить Майкла Берка, який працює з головою LVMH Бернаром Арно з 1986 року. Тепер Берк займе нову посаду і підпорядковуватиметься безпосередньо Арно. 

LVMH змінює керівництво в Louis Vuitton та Dior

LVMH змінює керівництво в Louis Vuitton та Dior. Фото: Genri Kura / Unsplash

СЕО Dior замість Беккарі стане Дельфіна Арно, донька Бернара Арно. Дельфіні 47 років, вона — найстарша дитина Арно. До цього часу була виконавчим віце-президентом Louis Vuitton. Останній великий проєкт марки, за який вона відповідала, — співпраця з японською художницею Яйої Кусамою. 

В діорівському портфоліо Беккарі також є цікаві проєкти: показ чоловічої колекції Dior на тлі пірамід у Гізі, партнерство з лондонським універмагом Harrods на Різдво. 

Експерти ринку вважають, що, з одного боку, керівник LVMH хоче продовжувати оновлювати головні бренди, робити їх більш сучасними. А з іншого — просуває дітей у родинному бізнесі: вони усі займають ключові посади в компанії батька. 

Автор: Яна Панюшкіна

Читайте також: СКАНДАЛ ЗИМОВОЇ КАЗКИ DIOR: РОЗБИРАЄМОСЯ, ЩО НЕ ТАК З РЕКЛАМНОЮ КАМПАНІЄЮ БРЕНДУ

 

Статьи по теме