UA
  RU

  Українська художниця створила декорації для показу Dior

  Редагувати переклад
  Українська художниця Олеся Трофименко створила полотна з українським традиційним орнаментом для кутюрного показу осінньо-зимової колекції. Dior, який відбувся у Парижі
  Олеся Трофименко 3

  Фото: instagram/ololies

  Масштабні декорації за мотивом «Дерево життя» прикрасили залу Музею Родена, де відбувся показ Dior. Зображення квітів, фруктів та птиц були вишиті вручну індійськими майстрами з Chanakya School of Craft.

  «Для цього проекту Олеся Трофименко працювала з темою пам'яті, яка відображена у традиційному народному мистецтві та фотографії. Дерево життя та букети квітів — це традиційно симетричні конструкції, що символізують жінку та продовження життя, а також щасливе майбутнє.», - прокоментувала Марія Грація К'юрі роботу української художниці.

  Українська художниця створила декорації для показу Dior-Фото 2

  Образ дерева життя став лейтмотивом усієї колекції. Його зображення прикрасило невагомі сукні-сорочки та блузи, сарафани, плісовані спідниці та жакети, прикрашені з бахромою.

  Олеся Трофименко 4

  Дизайнерка та креативна директор Марія Грація К'юрі запросила Олесю Трофименку створити декорації для показу після того, як побачила її роботу на виставці у Римі.

  Читайте також: SMALL TALK: МИТНИЦЯ FLOWEIRDY СТВОРЮЄ З ОБУТИ АРТ-ОБ'ЄКТІ. ПРО КОЛАБОРАЦІЮ ЗІ SLEEPER ТА ЗДАТНІСТЬ БАЧИТИ КРАСУ ДОВКОЛА.

  Статті на тему