Українці звикли жити поруч з природою й користуватися її послугами, для нас це — непомітна, цілком безпечна буденність.
Та війна, що змінила усі аспекти нашого життя, змінила також звичні нам способи взаємодії з довкіллям у місті, селі, дикій природі під час відпочинку, роботи, мандрівки або простої зупинки авто біля мальовничого узбіччя.
Природні території, які раніше були доступними нам без обмежень і застережень — сьогодні зазнають руйнувань і стали забороненими. Та попри все, продовжують забезпечувати нас критично важливими екосистемними послугами, а також допомагають відновити фізичне та емоційне здоров’я. Так само як ми потребуємо допомоги від природи, природа потребує підтримки від нас.
Читайте також: Як дії росії швидше наближають світ до кліматичної катастрофи
З 20 вересня WWF-Україна розпочинає інформаційну кампанію про природу і безпеку в умовах війни. Протягом місяця у каналах WWF-Україна з’являтимуться відео та інформаційні матеріали, підготовлені нашими експертами — екологами, біологами та зоологами, які розкажуть українцям про:
Збереження власного життя та турбота про наше понівечене війною довкілля – це теж боротьба проти ворога!
Стежте за діяльністю WWF-Україна:
Сайт https://wwf.ua (WWF Ukraine)
Facebook facebook.com/wwfukraine (WWF-Україна)
Instagram instagram.com/wwf_ukraine (WWF_Ukraine)
Telegram https://t.me/wwfukraine (@wwfukraine)
Про WWF-Україна
Все світній фонд природи WWF — одна з найвпливовіших та найбільших незалежних природоохоронних організацій у світі, що нараховує понад 5 мільйонів прихильників і має представництва у понад 100 країнах світу. Наша місія — зупинити деградацію природних систем планети та побудувати майбутнє, у якому людина житиме в гармонії з природою. Цього можна досягти шляхом збереження біорізноманіття планети, раціонального використання природних ресурсів, зменшення забруднення та нераціонального споживання.
Понад 20 років WWF реалізує проєкти в Україні. З 2019-го ми діємо як національне представництво WWF, яке об’єднує представників громадськості та науковців. Наша діяльність стосується, у першу чергу, таких тем, як ліси, прісна вода, рідкісні види та клімат.