Birkenstock х Tekla : як два бренди знайшли натхнення у відпочинку та спокою

Німецький бренд Birkenstock оголосив про партнерство з Tekla. Данці Tekla, відомі своєю розкішною постільною білизною, одягом для сну, ковдрами та рушниками, тепер роблять перші кроки у царині взуття разом із Birkenstock. Співпраця, яка є частиною лінії Birkenstock 1774, міксує сильні сторони цих двох шанованих брендів: якість, майстерність, довговічність, раціональність.

Birkenstock х Tekla : як два бренди знайшли натхнення у відпочинку та спокою-Фото 1

Колекція, натхненна прагненням до внутрішнього миру та спокою, створена для найцинніших моментів комфорту та втілює ідею про те, що відпочинок також може бути джерелом натхнення.

На початкових етапах співпраці дизайнери обох брендів знаходили натхнення зі своїх архівів, беручи до уваги культові моделі Birkenstock, такі як Arizona та Boston. Зрештою, вони вирішили оновити моделі Uji та Nagoya через їхню стриману елегантність. Взуття створено з неймовірно тактильних матеріалів: шкіра Nappa, замша та стрижене хутро, створюючи відчуття дому та комфорту. Палітра колекції включає відтінки сланцю, солом’яний, ліловий, пудровий і пшеничний. Ці кольори ретельно відібрано ззгідно кольорової палітри Tekla, та ретельно перевірено для досягнення ідеального тону.

Birkenstock х Tekla : як два бренди знайшли натхнення у відпочинку та спокою-Фото 2

Birkenstock х Tekla : як два бренди знайшли натхнення у відпочинку та спокою-Фото 3

Birkenstock х Tekla : як два бренди знайшли натхнення у відпочинку та спокою-Фото 4

Лінійка унісекс-одягу для сну включає сорочки з комірцем-стойкою, шорти та брюки, виготовлені з легкого бавовняного попліну. Невимушений оверсайз крой підходить як для дому, так і для повсякденних комфортних луків у сканді-стилі. Кампанія колекції відображає суть спокою, її герої — люди, після роботи повертаються з галасливого мегаполісу до тихого будинку з садом.

Birkenstock х Tekla : як два бренди знайшли натхнення у відпочинку та спокою-Фото 5

Birkenstock х Tekla : як два бренди знайшли натхнення у відпочинку та спокою-Фото 6

Birkenstock х Tekla : як два бренди знайшли натхнення у відпочинку та спокою-Фото 7

Birkenstock х Tekla : як два бренди знайшли натхнення у відпочинку та спокою-Фото 8

Текст: Інна Сословська

Фотограф кампейну: Ben Beagent

Статьи по теме