Відважність, самовираз та зухвалість: HVÓYA представляє осінньо-зимову колекцію взуття Dare

Редагувати переклад
Український бренд HVÓYA, відомий своїм прагненням створювати унікальний стиль, що відображає особистість кожної жінки, представляє нову осінньо-зимову колекцію взуття Dare, яка відзначаєтья відважністю, самовиразом та зухвалістю.

Відважність, самовираз та зухвалість: HVÓYA представляє осінньо-зимову колекцію взуття Dare-Фото 1

До цієї нової колекції увійшло 6 пар взуття, де кожна пара чоботів має свій гучний акцент. Загальний настрій колекції задала пара Nude – чоботи з сіткою, які є алюзією на ковбойки. Давно працюючи з сіткою у літньому взутті, бренд вирішив перенести ефект «оголеності» і в ковбойки, обравши чорний колір для пікантного вигляду. При цьому зробивши їх достатньо закритими, як для осені, та не ділячи сітку центральним швом. Розділивши чоботи на три частини, центральна секція відкриває більшу частину стопи, а достатня закритість мису дозволяє носити взуття, як без шкарпеток чи панчох, так і з ними.

“Колекцією Dare ми цементуємо образ жінки HVÓYA: вона може бути будь-якою. Будь-якої професії, віку, мамою або чайлдфрі, одружена, у вільних стосунках, або у стосунках з собою. Але вона точно буде незалежною у сприйнятті себе та своїх виявлень, вільна від думки оточуючих. Вона обирає себе та дає собі право бути такою, як захоче, саме сьогодні. Взуття з колекції створене зі стану dare. Створене, щоб помножити його, коли опиниться у вас на ногах”, – ділиться команда бренду. 

Відважність, самовираз та зухвалість: HVÓYA представляє осінньо-зимову колекцію взуття Dare-Фото 2

Відважність, самовираз та зухвалість: HVÓYA представляє осінньо-зимову колекцію взуття Dare-Фото 3

Відважність, самовираз та зухвалість: HVÓYA представляє осінньо-зимову колекцію взуття Dare-Фото 4

Відважність, самовираз та зухвалість: HVÓYA представляє осінньо-зимову колекцію взуття Dare-Фото 5

Найскладнішою та найдовшою у пошитті парою колекції Dare стали чоботи Aery. На цих чоботах є 80 додаткових декоративних швів, нитки з яких виходять назовні з обох боків. Це створює грайливий, рухливий та об‘ємний силует довкола пари, та певний ефект «незавершеності». «Гра» з нитками та швами також є одним з провідних мотивів бренду, котрий повторюється від колекції до колекції.

Цікавий декоративний штробельний шов, виконаний навиворіт, також мають і чоботи Turn. Ним оздобили верх пари, закінчення ниток випустили назовні, залишивши їх довжину. Нетиповими у цій парі є також і підбори, форму яких підкреслює шов по задній частині.

Такі ж акценті шви по граням підборів мають Brick – пара чоботів на платформі. Вона має геометричний та «архітектурний» вигляд, що досягається прямим квадратним мисом, форму якого додатково підкреслила прихована платформа та прямокутні підбори, що частково виступають за п‘ятою.

Також до колекції увійшли дві пари чоботів з круглим мисом. Перші, Point, – перейняли основний елемент від туфель Halo, широкий декоративний рант та акцентий шов по ньому. Другі ж, Pillow, мають акцентні м’які складки на союзці.

Відважність, самовираз та зухвалість: HVÓYA представляє осінньо-зимову колекцію взуття Dare-Фото 6

Відважність, самовираз та зухвалість: HVÓYA представляє осінньо-зимову колекцію взуття Dare-Фото 7

Відважність, самовираз та зухвалість: HVÓYA представляє осінньо-зимову колекцію взуття Dare-Фото 8

Читайте також: УСЕ ЖИТТЯ В ОДНІЙ СУМЦІ: УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД САКВОЯЖІВ GRIE ПРЕДСТАВИВ ДРОП ПРАКТИЧНИХ СУМОК 

Статьи по теме