UA
RU

Бренд DASHA BASHKEVICH представляє кампанію літньої колекції

Редагувати переклад
Take me to Ukraine – літо у розпалі!

Бренд DASHA BASHKEVICH представляє кампанію літньої колекції-Фото 1

Бренд DASHA BASHKEVICH представляє кампанію літньої колекції. Місцем зйомки став палац роду Остен-Сакенів. Навіть перебуваючи у забутті, старовинний маєток, а саме те, що від нього залишилось: фасадна стіна та залишки веж надихають й досі. Таким чином, творці рекламної кампанії, привертають увагу до тих місць та споруд, які ми не помічаємо в вирі повсякденності.

Читайте також: Яркий тренд: «самодельные» аксессуары из бисера на лето 2020

На противагу руїнам, що потребують реставрації, в кадрах — квітуча жіночність, як основний акцент бренду. Лінія поколінь, шана роду та почуття поваги до традицій втілені в реальних образах. У зйомках взяли участь сама дизайнерка та її родина по жіночій лінії: бабуся, мама та сестра.

Бренд DASHA BASHKEVICH представляє кампанію літньої колекції-Фото 2

Одяг від Dasha Bashkevich створений, щоб зробити життя сучасних дівчат та жінок комфортним за будь-яких обставин без зміни планів. Ділові, на перший погляд костюми, за допомогою аксесуарів швидко перетворюються на вечірні, речі з деніму здатні створювати самостійні та особливі образи, незамінні oversize костюми та романтичні і водночас спокусливі блузи — must have цього літа, актуальність яких поза часом. Серед аксесуарів, привертають увагу панами на шляпи інкрустовані камінням.

Літню колекцію бренду Dasha Bashkevich можна замовити онлайн або в шоурумі за адресою: Kyiv, Antonovicha 72.

[mc_gallery id=600630]

Продюсер та креативний директор: Valerie Bashinskaya

Фото: J.Luzan @tropicpic 

Модель: Dasha Bashkevich

Макіяж: @m_a_make_up @miss.kate.mua

Одяг: @DashaBashkevich_Design 

Стиліст: Nikolay Novak

Статьи по теме