UA
RU

CEO Farfetch Жозе Невеш йде у відставку

Редагувати переклад

Засновник і головний виконавчий директор Farfetch Жозе Невеш йде у відставку. За попередніми даними, він залишатиметься консультантом компанії. 

CEO Farfetch Жозе Невеш йде у відставку-Фото 1

Засновник і головний виконавчий директор британської e-commerce компанії Farfetch Жозе Невеш йде у відставку. За попередніми даними, він залишатиметься консультантом. Наразі ім’я наступника не називається. Бізнес-процеси контролюватиме керівництво південнокорейської e-commerce компанії Coupang, яка нещодавно придбала Farfetch. 

Жозе Невеш заснував Farfetch у 2008 році. У цьому проєкті Невеш об’єднав моду, технології, дизайн, оптову і роздрібну торгівлю. Це мав бути єдиний портал, який би пропонував незалежним бутікам можливість конкурувати з лідерами електронної комерції у сфері моди. Farfetch починався як e-commerce ринок для розкішних бутиків по всьому світу. В результаті став глобальною платформою для індустрії моди класу люкс. Farfetch Marketplace об’єднав клієнтів у понад 190 країнах із товарами з понад 50 країн. Тут були представлені понад 1400 світових брендів, бутиків і універмагів.

Минулого року у Farfetch виникли проблеми. Щоб уникнути банкрутства, компанія отримала доступ до капіталу у розмірі 500 мільйонів доларів від найбільшого південнокорейського маркетплейса Coupang. У межах цієї угоди Coupang придбали бізнес і активи Farfetch Holdings. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Fundação José Neves

Читайте також: ГРУПА KERING ЗАВЕРШИЛА ПРИДБАННЯ 30% VALENTINO

Статьи по теме