UA
RU

Даніель із південнокорейського жіночого гурту NewJeans — новий амбасадор Celine

Редагувати переклад

Даніель із південнокорейського жіночого гурту NewJeans стала новим амбасадором Celine. Співачка з’явиться у майбутніх рекламних кампаніях французького Модного дому. 

Даніель із південнокорейського жіночого гурту NewJeans — новий амбасадор Celine-Фото 1

Учасниця південнокорейського жіночого гурту NewJeans Даніель стала новим амбасадором Celine. Вона приєдналася до зіркової команди французького Модного дому. Амбасадорами Celine також є учасниця південнокорейського жіночого гурту Blackpink Ліса і відомий південнокорейський актор Пак Бо Гом.  

«Celine раді оголосити, що Даніель із NewJeans представлятиме Модний дім в якості світового амбасадора», — поділилися новиною у Celine.

Співачка представлятиме бренд на ключових заходах і з’явиться в майбутніх рекламних кампаніях. Даніель — не новачок у світі моди. Вона представляла бренди Burberry і YSL Beauty. А також співпрацювала з Nike і Levi’s. Зокрема, гурт NewJeans рекламував послугу кастомізації класичної моделі джинсів Levi’s 501. Інші учасниці гурту також співпрацюють з відомими французькими Модними домами. Хеїн — з Louis Vuitton, Херін — з Dior, Мінджі — з Chanel. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Celine

Читайте також: ДОНЬКА МОНІКИ БЕЛУЧЧІ ТА ВЕНСАНА КАССЕЛЯ СТАЛА АМБАСАДОРОМ DIOR

Статьи по теме