UA
RU

Донька Моніки Белуччі та Венсана Касселя стала амбасадором Dior

Дева Кассель, донька Моніки Белуччі та Венсана Касселя, призначена новим амбасадором Dior. Вона представлятиме модні колекції і макіяж французького Дому.

Дева Кассель амбасадор Dior

Dior представили нового амбасадора. Відтепер модні колекції і макіяж французького Дому рекламуватиме Дева Кассель — донька Моніки Белуччі та Венсана Касселя. 

«Я завжди з величезною повагою ставилася до Модного дому Dior. Жіночний і вишуканий образ, який вони виражали, завжди змушував мене мріяти», — зізналася нова амбасадорка. 

Дева Кассель народилася у Римі у 2004 році. Вона почала працювати моделлю в 16 років. Дівчина з’являлася на обкладинках журналів і приймала участь у показах на тижнях моди. Нещодавно Дева Кассель розпочала акторську кар’єру. Її перша серйозна робота — головна роль у серіалі «Леопард», що має вийти на Netflix. Це історичний серіал, натхненний однойменним фільмом Лукіно Вісконті 1963 року. 

Дева Кассель амбасадор Dior

Дева Кассель стане глобальним амбасадором модних жіночих колекцій Dior авторства креативної директорки Марії Грації К’юрі. Також вона представлятиме декоративні колекції від імідж-директора Dior з макіяжу Пітера Філіпса. Вперше Кассель з’явиться в рекламній кампанії літньої колекції Dior Beauty 2024, яка стартує 1 квітня.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Deva Cassel

Читайте також: КІЛЛІАН МЕРФІ — НОВИЙ АМБАСАДОР VERSACE

Статьи по теме