UA
RU

Dior покаже колекцію біля «Брами до Індії» в Мумбаї

Редагувати переклад

30 березня Dior продемонструє колекцію Pre-Fall 2023 у індійському місті Мумбаї. Показ пройде біля історичної пам’ятки «Брама до Індії».

Dior покаже колекцію біля «Брами до Індії» в Мумбаї-Фото 1

Новину повідомила креативна директорка Dior Марія Грація К’юрі на своїй сторінці в Instagram. К’юрі більше 20 років співпрацює з місцевим ательє Chanakya і за цей час потоваришувала з його засновниками і співробітниками. Дизайнерка зізнається, що ця співпраця стала фундаментальною для її особистого та професійного зростання. Від майстрів Chanakya вона дізналася про унікальні місцеві техніки вишивання, які досі існують у кожному регіоні Індії.

«Я особисто хочу відзначити та продемонструвати неймовірні знання, які Індія пропонує світу моди у сфері вишивки, майстерність ремісників, які продовжують працювати над цим ремеслом, і відданість засновників Chanakya збереженню історії та культури Індії, які відображені у кожній техніці вишивання,» — зазаначила креативна директорка Dior.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Maria Grazia Chiuri (@mariagraziachiuri)

Ще одна причина — взаємна прихильність до емансипації жінок. Засновники ательє відкрили школу, де навчають жінок вишивати, а також допомагають зростати професійно. 

Dior покаже колекцію біля «Брами до Індії» в Мумбаї-Фото 2

У новій колекції Dior покажуть предмети з вишивкою від ательє Chanakya. Також тут будуть представлені традиційні індійські силуети, включно з шовковими сукнями, вечірніми пальтами та спідницями у стилі сарі.

Dior стане першим європейським Домом моди, який покаже свою колекцію в Індії. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Lenstravelier / Unsplash, Instagram / Chanakya School Of Craft

Читайте також: УКРАЇНСЬКА ХУДОЖНИЦЯ СТВОРИЛА ДЕКОРАЦІЇ ДЛЯ ПОКАЗУ DIOR

 

Статьи по теме