UA
RU

Українська художниця створила декорації для показу Dior

Редагувати переклад
Українська художниця Олеся Трофименко створила полотна з українським традиційним орнаментом для кутюрного показу осінньо-зимової колекції Dior, який відбувся у Парижі.
Олеся Трофименко 3

Фото: instagram/ololies

Масштабні декорації за мотивом «Дерево життя» прикрасили залу Музею Родена, де відбувся показ Dior. Зображення квітів, фруктів та птахів були вишиті вручну індійськими майстрами з Chanakya School of Craft.

«Для цього проєкту Олеся Трофименко працювала з темою пам’яті, яка відображена у традиційному народному мистецтві й фотографії. Дерево життя і букети квітів — це традиційно симетричні конструкції, що символізують жінку та продовження життя, а також щасливе майбутнє», — прокоментувала Марія Грація К’юрі роботу української художниці.

Українська художниця створила декорації для показу Dior-Фото 2

Образ дерева життя став лейтмотивом всієї колекції. Його зображення прикрасило невагомі сукні-сорочки та блузи, сарафани, плісовані спідниці та жакети, прикрашені з бахромою.

Олеся Трофименко 4

Дизайнерка та креативна директорка Марія Грація К’юрі запросила Олесю Трофименко створити декорації для показу після того, як побачила її роботу на виставці у Римі.

Читайте також: SMALL TALK: ХУДОЖНИЦЯ FLOWEIRDY СТВОРЮЄ З ВЗУТТЯ АРТ-ОБ’ЄКТИ. ПРО КОЛАБОРАЦІЮ ЗІ SLEEPER ТА ЗДАТНІСТЬ БАЧИТИ КРАСУ ДОВКОЛА.

Статьи по теме