UA
RU

Дизайнер Гарріс Рід став амбасадором Dyson

Редагувати переклад

Креативний директор Nina Ricci та вундеркінд світу моди Гарріс Рід став амбасадором технологічної компанії Dyson

Дизайнер Гарріс Рід став амбасадором Dyson-Фото 1

Технологічна компанія Dyson обрала амбасадора. Ним став креативний директор французького Модного дому Nina Ricci Гарріс Рід. Ріда називають вундеркіндом світу моди. Молодий британсько-американський дизайнер отримав освіту у коледжі мистецтв та дизайну Central St. Martin’s. Він випустився у 2020-му, а у 2022-му був призначений креативним директором Nina Ricci. Окрім колекцій для французького Модного дому Гарріс Рід працює й над колекціями свого іменного бренда Harris Reed

Також у Гарріса Ріда розкішне волосся. Тож вибір амбасадора компанії Dyson, відомої своїми фенами і стайлерами, є логічним. Хоча у першій рекламній кампанії новий амбасадор рекламує навушники. 

«Мода зустрічає технології. Візіонер і відомий дизайнер Гарріс Рід демонструє, як навушники Dyson Zone із шумозаглушенням стали ключовою частиною його творчого процесу та його обов’язковим аксесуаром. Слідкуйте за новинами, щоб дізнатися більше», — коментують рекламні світлини у Dyson. 

Дизайнер Гарріс Рід став амбасадором Dyson-Фото 2

Хоча Рід, розповідаючи про нове партнерство, зізнається, що вдома користується стайлером для волосся:

«З неймовірним хвилюванням і честю я радий оголосити про свою нову роль амбасадора Dyson. Чи то мій Airwrap, який я використовую о 4-ій ранку, щоб підготувати своє волосся перед тим, як сісти на поїзд до Парижа на роботу. Чи інші неймовірні інструменти для волосся, на які я покладаюся за лаштунками, перш ніж модель вийде на подіум. Або просто, коли я малюю в студії і слухаю музику в навушниках. Dyson є частиною кожного аспекту мого творчого процесу. І для мене велика честь працювати та представляти такий інноваційний унікальний і прогресивний бренд».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Dyson

Читайте також: АКТОРКА КАМІЛЛЬ КОТТЕН СТАЛА АМБАСАДОРОМ TIFFANY & CO.

Статьи по теме