
Дизайнерка Вікторія Бекхем у міжнародний жіночий день просить підтримати Україну
Дизайнерка Вікторія Бекхем закликала підтримати Україну та поділилася названи організацій, до яких можна долучитися, аби підтримати українців.

“У цей #InternationalWomensDayя хотіла б скористатися можливістю підтримати жінок і дітей, які зараз найбільше потребують нашої підтримки, постраждалих від руйнівної війни в Україні. Сьогодні в моїх сторіз я ділюся деякими організаціями, які надають важливу допомогу та підтримку постраждалим”, – написала на своїй сторінці в Інстаграм Викторія.
Також Вікторія розмістила в сторіз посилання на організації, до яких можна долучитися щоб підтримати Україну. Зокрема, @unicef, @urgentactionfund, @careintuk, @disastersemergencycommittee.

Також Вікторія розмістила на своїй сторінці звернення свого чоловіка футболіста Девіда Бекхема, який також закликав підтрамати Україну.
#ВсеБудеУкраїна!
Читайте також: ЖІНОЧА СПРАВА. ТРИ ІСТОРІЇ: ЯК ЦЕ – ЧЕКАТИ НА ДИТИНУ ТА НАРОДЖУВАТИ ПІД ЗВУКИ СИРЕН І КАНОНАДИ ВИБУХІВ
Більше від
- Маргарет Кволлі та A$AP Rocky у кадрі: як Мішель Гондрі знімав ролик для Chanel – фото
- Український бренд одягу HEY BECCA відкрив перший офлайн-магазин у Києві
- Бренд Feb презентує новий дроп натхненний Федеріко Фелліні «La Pausa»
- Нова зимова колекція від Rikky Hype
- Світова прем’єра 5 сезону «Емілі в Парижі»: Лілі Коллінз, Ешлі Парк та інші зірки на червоному хіднику