UA
RU

Etnodim і United24 створили вишиванки для амбасадорів платформи

Український бренд Etnodim і фандрейзингова платформа United24 створили унікальні вишиванки для амбасадорів. Другий екземпляр буде розіграно серед благодійників.

Etnodim і United24 створили вишиванки для амбасадорів

Дизайнери Etnodim переосмислили орнаменти з різних регіонів України. За основу кожної вишиванки взяли традиційні узори і додали елементи, пов’язані з кожним амбасадором. Наприклад, для вишиванки Мішеля Хазанавічуса взяли орнамент з Волині, бо бабуся режисера родом з Ковеля. Бабуся і дідусь акторки Кетрін Винник родом із Галичини. Тож її вишиванку прикрашає традиційний галицький орнамент. Вишиванка актора Лієва Шрайбера — з орнаментом Одещини, звідки походить коріння його родини. А сорочка акторки Барбри Стрейзанд — з традиційною вишивкою Тернопільщини. Її бабуся й дідусь по батьківській лінії жили у місті Бережани. 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от ETNODIM 🇺🇦 (@etnodim)

На сорочці фронтмена Imagine Dragons Дена Рейнольдса вишиті дракони. Вони заміняють традиційних для орнаменту Східного Поділля коників. На сорочці телеведучого Беара Гріллза вишили тварин, яких відомий мандрівник зустрічався у своїх подорожах по всьому світу. Сорочка астронавта Скотта Келлі — темно-синього кольору і прикрашена вишитими зорями та небесними світилами. Вишиванка кантрі-співака Бреда Пейслі — з бахромою. Її створено за мотивами творчості українського митця Олександра Саєнка.

Etnodim і United24 створили вишиванки для амбасадорів

Вишиванку футболіста Андрія Шевченка прикрашає геометричний орнамент з Київського регіону. Дизайнери додали сюди сучасний символ Києва — листя каштанів. На вишиванці боксера Олександра Усика — геометричний орнамент з рушника Східного Поділля, звідки родом його батьки. 

Etnodim і United24 створили вишиванки для амбасадорів

Всі вишиванки — подарунок людям, які підтримують Україну в найважчий час в її історії. Вони поїдуть у різні країни — від Франції і Великої Британії до США і Канади. Купити таку саму вишиванку неможливо. Проте можна виграти, зробивши пожертвування від $24 на відбудову школи у селі Бузова на Київщині. Для відновлення навчального закладу потрібно $1250000. І з цієї суми залишилося зібрати $200000. Збір триватиме з 18 травня до 1 червня. Кількість внесків від одного учасника необмежена.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: United24

Читайте також: ДЕНЬ ВИШИВАНКИ 2023: ДЕ ЗНАЙТИ ВИШИВАНУ СОРОЧКУ В СТИЛІ МІЛІТАРІ

Статьи по теме