UA
RU

Фотограф Стівен Мейзел відкрив сторінку в Instagram

Стівен Мейзел з’явився в Instagram. Відсьогодні фотограф веде власну сторінку у соцмережі. Першим дописом стала новина про майбутню книгу.

Фотограф Стівен Мейзел відкрив сторінку в Instagram-Фото 1

Фотограф Стівен Мейзел — чи не єдиний модний митець, у кого ще не було своєї сторінки в Instagram. Сьогодні він офіційно приєднався до цієї соціальної мережі. Першим дописом стала новина про майбутню книгу. Її Мейзел випускає разом із своєю давньою подругою — моделлю Ліндою Євангелістою.

«Ми створюємо разом фотографії з моменту нашої першої зустрічі в 1987 році. Книгою Linda Evangelista Photographed by Steven Meisel ми святкуємо дружбу і дякуємо за життя та кар’єру, які ми маємо. Книга з’явиться у продажі в усьому світі 13 вересня. Насолоджуйтесь цими фотографіями так само, як ми насолоджувалися кожною секундою, створюючи їх».

Допис з’явився одразу у двох акаунтах — Мейзела та Євангелісти. До речі, Лінда — єдина, на кого наразі підписан Стівен. 

Фотограф Стівен Мейзел відкрив сторінку в Instagram-Фото 2

Світ моди зустрів новину з радістю. Коментарі залишили колеги Лінди — Сінді Кроуфорд, Крістен Макменемі, Гелена Крістенсен, Карла Бруні, Керолін Мерфі, Амбер Валета, Карен Ельсон. Радіють дизайнери Джеремі Скотт, Зак Позен, Кім Джонс, П’єрпаоло Піччолі, Філіп Трісі. Також книгу чекають акторки Сельма Блер і Ліндсі Лохан

Фотоальбом Linda Evangelista Photographed by Steven Meisel містить понад 190 світлин, зроблених протягом 25 років творчої співпраці моделі і фотографа. Це перша ретроспективна книга і для Лінди Євангелісти, і для Стівена Мейзела. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Steven Meisel, Instagram / Linda Evangelista

Читайте також: БЕКХЕМ «ПЕРЕДАВ» СВІЙ INSTAGRAM УКРАЇНСЬКІЙ ЛІКАРЦІ З ХАРКОВА

 

Статьи по теме