Серед головних трендів дизайнери відзначають акцент на стійкості, поєднання непоєднуваного та навіть українського примітивізму, який простий за формою, але з глибокою філософією.
Екологічний підхід до життя семимильними кроками починає охоплювати майже всі сфери нашого життя, зокрема дизайн інтер’єру. Очікується, що 2020 рік і нове десятиліття принесе нові бренди, що спеціалізуються на екологічній темі та перехід на бік усвідомленого споживання як споживачів, так і нині популярних компаній.
Читайте також: Екологічні тренди в інтер’єрі, яким варто слідувати
На відміну від екології, технології давно займають важливе місце в наших життях, що не дивно, враховуючи прогрес. Та й розумним будинком у наш час нікого не здивуєш, але на нас чекають не просто наворочені гаджети, а спрощення життя і навіть допомога в підтримці психічного здоров’я. Наприклад, гаджети для гарного сну напевно зроблять наші будні трохи кращими.
Український примітивізм серед головних трендів в інтер’єрі виділяє сайт Dezeen і, зокрема, архітектор Мішель Огундехін. Він називає Україну країною з «доісторичним корінням і вперто зберігає свої ремісничі традиції, гончарство, дерев’яні вироби, музичні інструменти».
Читайте також: 10 бюджетних речей з блошиних ринків, які перетворять ваш інтер’єр
Антикваріат – це не лише статусно, а й екологічно. Втім, не обов’язково шукати дорогі меблі з багатою історією, на безлічі барахолок та вінтажних ринків як в Україні, так і в Європі можна знайти цікаві елементи декору. Їх можна трохи оновити або навмисно залишити недоторканими, щоб створювався потрібний ефект старовини.
Поєднання несподіваних текстур, матеріалів та кольорів знову у тренді, як зазначає співзасновник дизайн-студії Келлі Сірна. Особливо актуальний цей тренд для тих, хто винаймає житло, і не може дозволити зробити в ньому капітальний ремонт, але все ж таки хоче перетворити.
Фото: dezeen.com, unsplash.com