UA
RU

Південнокорейський гурт Riize — нові амбасадори Louis Vuitton

Редагувати переклад

У французького Модного дому Louis Vuitton — нові амбасадори. Ними стали учасники молодого південнокорейського хлопчачого гурту Riize

Південнокорейський гурт Riize — нові амбасадори Louis Vuitton-Фото 1

Учасники південнокорейського хлопчачого гурту Riize стали новими амбасадорами Louis Vuitton. Співаки знялися в рекламній кампанії колекції  Pre-Spring 2024. 

Південнокорейський гурт Riize — нові амбасадори Louis Vuitton-Фото 2

«Гурт привернув значну увагу своїм стилем. Їхній комфортний і вільний модний вибір викликав інтерес у світі моди. Вони з нетерпінням чекають майбутньої співпраці та пригод разом з Louis Vuitton», — заявили представники бренда. 

Південнокорейський гурт Riize — нові амбасадори Louis Vuitton-Фото 3

Хлопчачий гурт Riize дебютував цього вересня з сингл-альбомом Get a Guitar, який за перший тиждень розійшовся тиражем понад мільйон копій. Також молодий гурт здобув популярність у соцмережах. Наразі у Riize 2,6 мільйона підписників в Instagram і 1,8 мільйона — у TikTok. Всі вони чекають на новий сингл співаків, який має вийти 5 січня.

Південнокорейський гурт Riize — нові амбасадори Louis Vuitton-Фото 4

Хлопці з Riize приєдналися до інших зірок K-pop у команді Louis Vuitton. У листопаді амбасадорами французького Модного дому стали учасниці жіночого гурту Le Sserafim. У серпні — співак Лі Фелікс із гурту Stray Kids. Також Louis Vuitton рекламує учасник гурту BTS Джей-Хоуп

Південнокорейський гурт Riize — нові амбасадори Louis Vuitton-Фото 5

Південнокорейський гурт Riize — нові амбасадори Louis Vuitton-Фото 6

Південнокорейський гурт Riize — нові амбасадори Louis Vuitton-Фото 7

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Louis Vuitton

Читайте також: ПІВДЕННОКОРЕЙСЬКИЙ ГУРТ TOMORROW X TOGETHER — НОВІ АМБАСАДОРИ DIOR

Статьи по теме