UA
RU

Хутро з деніму підкорює світ: колаба KSENIASCHNAIDER з американським брендом

Редагувати переклад
Партнерство українського бренду KSENIASCHNAIDER з американським денім-лейблом DL1961 розпочалося в березні 2022 року, коли DL1961 замовив у Ксенії вбрання для своєї виставки Indigo в галереї Frieze, що у Лондоні.

Хутро з деніму підкорює світ: колаба KSENIASCHNAIDER з американським брендом-Фото 1

Інтерактивна виставка була дослідженням інноваційних та сталих технологій, які мають революціонізувати світову денім-індустрію. Для цієї виставки команда KSENIASCHNAIDER у Києвірозробила та виготовила наряд у авторській технології denim fur. Саме після успіху, який мав цей виріб на виставці, було вирішено розробити колекцію з ідеями Ксенії Шнайдер та виробництвом та експертизою DL1961.

«Коли я вперше познайомилась з Ксенією, я була настільки вражена тим, що вона може створювати з джинсу. Її унікальний дизайн та бажання продовжувати працювати навіть у складних умовах в Україні є доказом того, якою талановитою художницею вона є. Циркулярність, сталість та креативність — це лише декілька з багатьох цінностей, які є спільними для наших брендів, що робить цю співпрацю натхненням для всіх», — говорить Сара Ахмед, співзасновниця та головний креативний директор DL1961.

Хутро з деніму підкорює світ: колаба KSENIASCHNAIDER з американським брендом-Фото 2

Хутро з деніму підкорює світ: колаба KSENIASCHNAIDER з американським брендом-Фото 3

Хутро з деніму підкорює світ: колаба KSENIASCHNAIDER з американським брендом-Фото 4

Циркулярність та сталість є частинами ДНК обох марок з дня їх заснування. Саме тому ця колаборація стала святом свідомої моди, жіночої підтримки, та нових можливостей в роботі з денімом. DL1961 має стратегічне партнерство з Artistic Denim Mills у Пакістані, що дозволяє їм контролювати кожен етап виробничого процесу від волокна до готового виробу. Для цієї колаборації були використані лише екологічні матеріали, зокрема перероблена бавовна Recover.

Хутро з деніму підкорює світ: колаба KSENIASCHNAIDER з американським брендом-Фото 5

Хутро з деніму підкорює світ: колаба KSENIASCHNAIDER з американським брендом-Фото 6

Хутро з деніму підкорює світ: колаба KSENIASCHNAIDER з американським брендом-Фото 7

Частина прибутку з продажів цієї колекції буде перерахована до фонду United24.

Читайте також: НОВИЙ СЕЗОН KATIMO ПРИСВЯЧУЄ СТИХІЇ ВОДИ 

Статьи по теме